Be The 1! Cristiano Ronaldo jako ambasador centrum krwiodawstwa w Białymstoku motywuje do oddawania krwi

Be The 1! Cristiano Ronaldo jako ambasador centrum krwiodawstwa w Białymstoku motywuje do oddawania krwi

Cristiano Ronaldo został ambasadorem Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku. W ramach kampanii Be The 1 inspiruje i motywuje do oddawania krwi.

Portugalski piłkarz jest dawcą krwi od 24 roku życia. Jako ambasador RCKiK w Białymstoku promuje ideę honorowego krwiodawstwa.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Znalezienie idealnie dobranej krwi dla wielu osób jej potrzebujących nie jest łatwe. Wykracza to daleko poza grupę krwi. Dlatego każda osoba, która oddaje krew jest unikatowa. Twoja krew może być jedyna w swoim rodzaju. Tak jak Cristiano Ronaldo, inspiruj i motywuj swoich znajomych do oddawania krwi i pomóż im zdać sobie sprawę jak ważny wpływ mogą mieć na życie innych ludzi.

PS CR7 Selfie + Save the children

Cristano Ronaldo jako ambasador organizacji Save the children stworzył specjalną aplikację CR7Selfie, dzięki której każdy może zrobić z nim selfie. Każdy kto ściągnie aplikację, pomaga osobom potrzebującym.

PS2 Orange: Wielcy Sercem - honorowy zakład pomiędzy Sercem a Piotrem Żyłą

Orange Polska wraz z Narodowym Centrum Krwi, Regionalnymi Centrami Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, Wojskowym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa oraz Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w 2013 roku uruchomiło ogólnopolską akcję społeczną pod nazwą „Wielcy Sercem”. Jednym z ambasadorów akcji został brązowy medalista mistrzostw świata w skokach narciarskich w 2013 r. – Piotr Żyła. Podczas kampanii społecznej centra krwiodawstwa pobrały łącznie ponad 46 000 litrów krwi i jej składników. Celem kampanii było pobranie 5 tysięcy litrów. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij