Miejski street art w stolicy: Warszawa z lotu ptaka na graffiti

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Miejski street art w stolicy: Warszawa z lotu ptaka na graffiti

Od 23 lipca na warszawskich bulwarach wiślanych podziwiać można graffiti 3D, przedstawiające stolicę z nietypowej perspektywy. Projekt powstał w ramach kampanii promocyjnej programu „Polska z góry” stacji Planete+.

Pałac Kultury i Nauki, Sala kongresowa, Wisła i Most Poniatowskiego na jednym planie – Planete+ przygotowało niestandardową atrakcję dla widzów programu „Polska z góry”, zamieszkujących Warszawę. W ramach akcji specjalnej na jednym z najpopularniejszych miejskich deptaków, konkretnie na Bulwarze S. Grzymały-Siedleckiego, pojawiły się grafiki w formie graffiti 3D. Malunek został zaprojektowany jako obraz-iluzja, który oglądany z odpowiedniej perspektywy, pozwoli zobaczyć Warszawę z lotu ptaka. Styl graffiti nawiązuje do konceptu całego programu, w którym pokazywane są najpiękniejsze lokacje w Polsce, sfilmowane z góry, przy pomocy drona.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Projekt został zrealizowany w Dzielnicy Wisła we współpracy z Biurem Marketingu Miasta m.st. Warszawy. Grafikę wykonała firma Ideamo, zajmująca się profesjonalnie malowaniem artystycznym.

„Polska z góry” to serial dokumentalny cieszący się dużą popularnością na antenie stacji. Pierwszy sezon serii okazał się hitem oglądalności na antenie Planete+. Najchętniej oglądany odcinek zgromadził przed telewizorami ponad 100 000 osób. Program łączy walory rozrywkowe z edukacyjnymi. Podstawą koncepcji kreatywnej jest chęć ukazania inspirujących, ciekawych miejsc w Polsce, o których Polacy mało wiedzą.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij