„KolejLove wakacje!” – wystartowała kolejna odsłona kampanii POLREGIO

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
„KolejLove wakacje!” – wystartowała kolejna odsłona kampanii POLREGIO

Kampania reklamowa przebiega pod hasłem „KolejLove wakacje!”, a jej celem jest promocja wakacyjnych ofert specjalnych POLREGIO: biletu turystycznego oraz mini turystycznego, REGIOkarnetu i miniREGIOkarnetu oraz oferty „Ty i raz, dwa, trzy”.

– Prowadzona kampania „KolejLove wakacje!” zachęca do odwiedzania pociągiem najpopularniejszych wakacyjnych kierunków najczęściej wybieranych przez Polaków: góry, morze i Mazury. Sprofilowana i różnorodna oferta wakacyjna sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, a dodatkowe korzyści w formie kodów zniżkowych uradują nie jednego pasażera – mówi Sylwia Szyszkowska-Wilkowska, Naczelnik Wydziału Marketingu i Promocji z firmy Przewozy Regionalne, właściciela marki POLREGIO.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Zadaniem agencji oS3, odpowiedzialnej za najnowszą odsłonę kampanii, było opracowanie strategii działań komunikacyjnych oraz konceptu kreatywnego, który pozwoli zachęcić do podróży pociągiem w okresie wakacyjnym.

Działania reklamowe objęły swym zasięgiem internet (kampania display prowadzona m.in. na takich portalach, jak podroze.pl, podroze.onet.pl, wprost.pl, interia.pl, natemat.pl), działania performance, DOOH (dworce i ekrany w pociągach), opracowanie skryptu radiowego (emisja w regionalnych stacjach w całej Polsce). oS3 była również odpowiedzialna za przygotowanie materiałów kampanijnych na stronę polregio.pl i projekt landing page'a informującego o akcji, który można znaleźć pod adresem: polregio.pl/pl/oferty-i-promocje/akcja-wakacyjna.

Kampania potrwa do połowy września. Za planowanie i zakup mediów odpowiada dom mediowy Media Republic.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij