PKP: wystawa zdjęć Powstańcow-kolejarzy z okazji 74. rocznicy Powstania Warszawskiego

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
PKP: wystawa zdjęć Powstańcow-kolejarzy z okazji 74. rocznicy Powstania Warszawskiego

PKP S.A. włączyła się w obchody 74. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Na kilku stołecznych dworcach kolejowych prezentowana jest wystawa nawiązująca do postaci i wydarzeń związanych z Powstaniem Warszawskim i kolejnictwem.

Od dziś na dworcach kolejowych Warszawa Centralna, Warszawa Wschodnia i Warszawa Zachodnia można oglądać wystawę wydruków, na których przedstawione są sylwetki kolejarzy walczących w Powstaniu Warszawskim. Ekspozycja będzie dostępna do 14 sierpnia br. W tym samym terminie na umieszczonych na czterech dworcach (Warszawa Centralna, Warszawa Wschodnia, Warszawa Zachodnia, Warszawa Stadion) można zobaczyć animację pod tytułem „Dworce w czasie okupacji i Powstania Warszawskiego”.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Polskie Koleje Państwowe to firma z ponad 90-letnią tradycją, a tradycja zobowiązuje, stąd też angażujemy się w działania związane z popularyzacją wiedzy o ważnych wydarzeniach – i tych związanych z historią Polski, i tych ważnych dla kolejnictwa. Kolejarze zawsze angażowali się w sprawy ważne dla Polski. Dziś tradycję pielęgnują pracownicy z różnych spółek oraz Fundacja Grupy PKP – mówi Krzysztof Mamiński, prezes zarządu PKP S.A.

Kampania społeczna mająca na celu popularyzację wiedzy o najważniejszych wydarzeniach związanych z historią Polski to kolejne tego typu przedsięwzięcie zainicjowane i przygotowane przez Polskie Koleje Państwowe S.A. W tym roku PKP S.A. zorganizowała m.in. wystawę z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych (1 marca) oraz Dnia Flagi (2 maja).

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij