United Cooling: billboard 3D, dzięki któremu poczujesz chłód

United Cooling: billboard 3D, dzięki któremu poczujesz chłód

Jak ciekawie zareklamować firmę, która zajmuje się klimatyzacją i systemami chłodzącymi? Marka United Cooling przyciągnęła uwagę ogromną reklamą w kształcie nadgryzionego loda na patyku.

Ciekawym przykładem tego, że twórcy reklamy outdoorowej dalej potrafią zaskoczyć kreatywnością, jest billboard w kształcie zjedzonego do połowy loda na patyku, stworzony w kwietniu br. przez agencję Trozzolo z USA dla marki United Cooling, zajmującej się m.in. klimatyzacją i systemami chłodzącymi. Kreacja idealnie oddaje to, co firma ma swoim klientom do zaoferowania.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse


źródło: www.adsoftheworld.com/media/outdoor/united_cooling_popsicle

PS

Zwykłe reklamy outdoorowe już dawno przeszły do lamusa. Teraz, żeby zwrócić uwagę odbiorcy, potrzeba czegoś innowacyjnego. Czegoś, co się wyróżnia. Czegoś, czego jeszcze nie było. Więcej przykładów niezwykłych reklam outdoorowych możecie zobaczyć w naszym przeglądzie najciekawszych realizacji reklamy billboardowej.

PS2

Producent lodów Magnum od lat zaskakuje odważnymi i ciekawymi kreacjami. W tegorocznej kampanii marka sprytnie wykorzystała kształt lodów w reklamach zewnętrznych.

PS3

Dla wszystkich miłośników lodów, na Manhattanie otwarto The Pint Shop: apetyczne połączenie Muzeum Lodów i laboratorium.

PS4

Lody w każdej postaci stanowią idealną przekąskę w upalne dni, a o ich atrakcyjności nie zapominają producenci, prześcigając się w pomysłach na nowe formy reklamy. Przegląd reklam, które ochłodzą możecie zobaczyć tutaj.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij