„Dopalacze albo życie”: policjanci ze Szkoły Policji w Słupsku przestrzegają przed substancjami niewiadomego pochodzenia

„Dopalacze albo życie”: policjanci ze Szkoły Policji w Słupsku przestrzegają przed substancjami niewiadomego pochodzenia

Szkoła Policji w Słupsku opublikowała film pokazujący, jak łatwo można stracić życie po dopalaczach. W rolę aktorów wcielili się policjanci – słuchacze szkoły.

Film „Dopalacze niosą śmierć - wybór należy do Ciebie” nagrany został przez asp. szt. Andrzeja Dziąbkowskiego w słupskiej Szkole Policji, a wystąpili w nim policjanci – słuchacze szkoły.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W spocie widzimy, jak łatwo można ulec presji znajomych i zażyć substancję niewiadomego pochodzenia, która może zabić.

PS „Melanż. Oczekiwania vs. Rzeczywistość”

Na początku ubiegłego roku Główny Inspektorat Sanitarny przeprowadził ogólnopolską kampanię „Melanż. Oczekiwania vs. rzeczywistość”, informującą młodzież o skutkach stosowania używek. W ramach kampanii stworzonych zostało dziesięć spotów, w których ukazano negatywne skutki zażywania różnych substancji: Melanż. Oczekiwania vs. rzeczywistość - czy to kampania, która ma szansę w końcu trafić do młodych?

PS2 GIS

Marek Posobkiewicz, szef Głównego Inspektoratu Sanitarnego, znany jest ze swoich filmów, w których rapując ostrzega przed różnymi szkodliwymi substancjami. W jednym z nich przestrzegał przed skutkami zjedzenia grzybów.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij