Medytacja z Harley-Davidson – zrelaksuj się przy dźwiękach silnika

Medytacja z Harley-Davidson – zrelaksuj się przy dźwiękach silnika

Nic nie uspokaja duszy niczym odgłos drogi i dudnienie Milwaukee-Eight®. Harley-Davidson z okazji dnia relaksacji stworzył ścieżkę medytacyjną opartą na dźwiękach motocykla.

Marka Harley-Davidson Australia w ramach świętowania dnia relaksacji, stworzyła spot, w którym jedynym instrumentem jest dźwięk silnika motocykla.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Projekt Harley Guided Meditation został zrealizowany przez 303 MullenLowe Sydney i Sonar Music z wykorzystaniem technik ASMR (ang. autonomous sensory meridian response), których celem jest wywołanie relaksującego uczucia w całym ciele i ułatwienie zasypiania.

Akcja jest częścią globalnej inicjatywy "Be Heard" Spotify. Na platformie możemy posłuchać skróconej wersji nagrania i przejść do strony projektu: harley-meditation.com.

PS

easyJet nagrał płytę z dźwiękami silnika, by ułatwić pasażerom zasypianie

PS2 IKEA i Grupa Darwin

Według IKEA, ASMR to najlepszy sposób na relaks i odstresowanie. Marka wraz z Grupą Darwin namawia Polaków do odpoczynku.

PS3 IKEA: Oddly IKEA

W 2017 roku IKEA przygotowała całą serię spotów z dźwiękami ASMR, która miała uspokajać strudzonych, powrotem do szkoły, uczniów: 25 minutowy film, który ma pomóc odprężyć się po ciężkim dniu i wrócić do normalnego życia po wakacjach

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij