Obsługa mediowa Domu Mody Klif, Galerii Klif i Centrum Handlowego Turawa Park w rękach Media People

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Obsługa mediowa Domu Mody Klif, Galerii Klif i Centrum Handlowego Turawa Park w rękach Media People

Dom mediowy Media People wygrał przetarg na obsługę mediową Domu Mody Klif w Warszawie, Galerii Klif w Gdynii oraz Centrum Handlowego Turawa Park w Opolu, zarządzanych przez BNP PARIBAS REAL ESTATE.

Zwycięzca został wyłoniony w przetargu spośród 4 konkurentów. W zakresie współpracy Media People odpowiedzialny jest za tworzenie strategii mediowych, planowanie oraz zakup mediów.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Strategie komunikacji przygotowywane dla zarządzanych przez nas obiektów zakładają bardzo selektywne i niszowe aktywności mediowe. Zdecydowaliśmy się na współpracę z domem mediowym Media People, ponieważ wykazał się wysokim zaangażowaniem i przygotował szereg ciekawych propozycji działań mediowych. – komentuje wybór Pani Anna Muszyńska-Gniado, Marketing Director, Property Management, BNP Paribas Real Estate

– To dla nas zawsze wielka radość móc obsługiwać brandy, przed którymi stoją ciekawe wyzwania, a w dodatku których sami jesteśmy klientami. Konkurencja w tym segmencie jest coraz większa, a konsumenci bardziej wymagający. Trudniejsze staje się przyciągnięcie klientów spoza najbliższej okolicy. Eksploracja nowych i optymalnych rozwiązań mediowych – z naszego punktu widzenia, jest zawsze najciekawsza. Mnie osobiście, w szczególności, klient urzekł podejmowanymi działaniami w obszarze sztuki – komentuje Weronika Szwarc-Bronikowska, wiceprezeska Media People.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij