Krzysztof Ibisz zdradza swój wiek w nowej kampanii Vision Express

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Krzysztof Ibisz zdradza swój wiek w nowej kampanii Vision Express

Wystartowała kampania wspierająca kolejną już edycję promocji marki Vision Express „Ile lat, tyle zniżki + 100 zł”. Twarzą najnowszej kampanii został prezenter Krzysztof Ibisz. Działania obejmują spoty reklamowe w telewizji i w radiu, kampanię digital, reklamy prasowe oraz BTL.

Sieć salonów optycznych Vision Express rozpoczęła nową promocję konsumencką „Ile lat, tyle zniżki + 100 zł”, w której przy zakupie okularów korekcyjnych klienci otrzymują zniżkę wynoszącą tyle zł, ile mają lat. Dodatkowo doliczany jest do tego rabat 100 zł. Do udziału w kampanii został zaproszony Krzysztof Ibisz, który poprzez żartobliwy scenariusz spotu zdradza, ile ma rzeczywiście lat. Inspiracją do przygotowania koncepcji spotu były pojawiające się w mediach spekulacje związane z faktycznym wiekiem prezentera. W spocie reklamowym Ibisz decyduje się na zakup nowych okularów korekcyjnych. Dzięki promocji otrzymuje solidny rabat, a wprawny obserwator dowiaduje się ile ma lat. W kampanii dla Vision Express Ibisz pokazuje dystans do swojego wieku i poczucie humoru.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Kampania będzie prowadzona w całej Polsce, a spoty reklamowe pojawią się m.in. na antenie TVN, Polsatu czy TVP. Za przygotowanie idei strategiczno-kreatywnej, nadzór nad produkcją spotów telewizyjnych i radiowych oraz działania BTL odpowiada Walk Creative. Komunikację w mediach społecznościowych prowadzi Walk Digital. Za obsługę PR, w tym przygotowanie artykułów sponsorowanych i informacji prasowych, odpowiada Walk PR. Planowaniem i zakupem mediów zajął się dom mediowy MullenLowe MediaHub.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij