Dawid Podsiadło bohaterem gry i puszek Red Bulla

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Dawid Podsiadło bohaterem gry i puszek Red Bulla

Red Bull z okazji powrotu Dawida Podsiadło na scenę stworzył grę mobilną oraz unikatowe puszki z wizerunkiem wokalisty.

Dawid Podsiadło po raz kolejny udowadnia, że jest artystą nietuzinkowym. Tym razem za sprawą gry mobilnej, której jest głównym bohaterem. Gracze z najlepszymi wynikami co tydzień wygrywają bilety na jedyny w swoim rodzaju koncert Dawida Podsiadło, na który wstęp będzie możliwy jedynie w ten sposób. Całą akcję wspiera limitowana seria Red Bulla, sygnowana wizerunkiem Dawida.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Dawid Podsiadło został pierwszym polskim bohaterem, który pojawił się na puszce i tym samym znalazł się w bardzo wąskim gronie wyjątkowych postaci świata muzyki, razem z m.in.: Gorillaz, Disclousure czy Buraka Som Sistema, które mogą pochwalić się dedykowaną edycją Red Bulla.

Pod zawleczką puszki znajdują się kody, które pozwalają na zdobycie wyjątkowych nagród – utworów Dawida Podsiadło stylizowanych na ośmiobitowe piosenki lub dodatkowych udogodnień w grze, które pomogą uzyskać lepszy wynik w walce o nagrody główne.

Z okazji premiery gry ukazał się klip, przy którym trudno pozostać obojętnym. Artysta zachęca do pobrania gry w wannie oraz w asyście małych kotków. Teledysk można zobaczyć na www.redbullmusic.pl.

„Zawsze chciałem mieć swoją grę i teraz kiedy ją w końcu mam, to wcale mi nie do śmiechu. Hit Man, człowiek od hitów, ukradł mi prawie wszystkie hity, więc sami rozumiecie, że nie mogę siedzieć bezczynnie!” – tak ośmiobitowa wersja Dawida zachęca do zagrania w grę, której jest bohaterem. Swoją stylistyką nawiązuje do tych kultowych gier z lat 80. i 90., takich jak Super Mario Bros czy Contra. Jej animowany bohater ma równie wiele uroku, co żywy pierwowzór, a specjalne wersje utworów Dawida przenoszą gracza w ośmiobitowy świat.

„Dawid Podsiadło Gra” jest dostępna do bezpłatnego pobrania w sklepach App Store i Google Play. Oprócz możliwości wcielenia się w niej w jedną z najbardziej charyzmatycznych postaci polskiej sceny muzycznej, wygrać można wyjątkowe nagrody związane z artystą. Co tydzień, do 9 grudnia, dziesięć osób z najlepszymi wynikami nagradzanych jest podwójnymi zaproszeniami na specjalny koncert Dawida Podsiadło, który odbędzie się 20 grudnia w Warszawie na scenie prestiżowego Teatru Narodowego.

Wydarzenie będzie wyjątkowe również ze względu na oprawę wizualną i repertuar, którego część, według zapowiedzi samego Dawida, będzie przygotowana tylko na tę okazję. Ponieważ wszystkie pozostałe koncerty artysty w tym roku odbywają się w halach widowiskowych z udziałem wielotysięcznej publiczności, koncert w Teatrze Narodowym będzie jedyną okazją do spotkania się z artystą w kameralnej przestrzeni. Warto też podkreślić, że bilety na ten koncert nie będą dostępne w regularnej sprzedaży, więc najlepszy wynik w grze to jedyny sposób, aby się na niego dostać. Dziesięć kolejnych osób z rankingu najlepszych wyników otrzyma najnowszą płytę artysty z jego autografem. I tak co tydzień, aż do 9 grudnia.

Partnerem strategicznym projektu jest Credit Agricole.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij