„Zero alkoholu, smak Ż” – Żywiec promuje piwo bezalkoholowe

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
„Zero alkoholu, smak Ż” – Żywiec promuje piwo bezalkoholowe

Pod hasłem „Zero alkoholu, smak Ż” ruszyła kolejna odsłona kampanii, w której marka promuje nowe piwo Żywiec 0,0%. Komunikację rozpoczął spot telewizyjny emitowany we wszystkich stacjach ogólnopolskich oraz kanałach tematycznych i kampania na nośnikach OOH.

Picie piwa przed prowadzeniem samochodu, w pracy albo przed treningiem? To, co kiedyś́ było niemożliwe, staje się̨ modą i stylem życia. Marka Żywiec wprowadziła na rynek Żywiec 0,0%. Dzięki temu dorośli konsumenci mogą delektować się nim, kiedy tylko mają ochotę, bez jakichkolwiek ograniczeń i obaw.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Wprowadzeniu na rynek towarzyszyć będą szeroko zakrojone działania reklamowe. W sierpniu w ogólnopolskich i tematycznych stacjach ruszyła kampania telewizyjna, a od początku września kampania na nośnikach outdoorowych. Zaplanowano również mocne wsparcie w Intrenecie oraz dużą akcję samplingową. Żywiec 0,0% pozostaje jednym z filarów unikalnego konceptu Strefa Zero.

– Żywiec nieustannie koncentruje się na rozwoju. Żywiec 0,0% umożliwi naszym konsumentom cieszenie się doskonałym smakiem piwa, niezależnie od pory dnia czy okoliczności – mówi Maja Bucholc-Kmiecik, Kierownik marki Żywiec. – Błyskawicznie reagujemy na dynamicznie zmieniające się trendy konsumenckie, co pozwala marce rosnąć i pozostawać liderem w swojej kategorii – dodaje Bucholc-Kmiecik.

Za komunikację ATL odpowiada 2012 Agency, za produkcję spotu – Opus Film, za działania w kanale digital i w social mediach agencja VML. Media planuje i kupuje dom mediowy Starcom. Wsparcie PR zapewnia agencja Hope.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij