Ponad 100 tys. osób kupiło Allegro Smart! w ciągu tygodnia od startu usługi

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
eCommerce

Instant ROI Platform for eCommerce

Ponad 100 tys. osób kupiło Allegro Smart! w ciągu tygodnia od startu usługi

Zaledwie w tydzień od startu usługi ponad 100 tys. osób zaczęło korzystać z Allegro Smart!, aby cieszyć się bezpłatną i wygodną wysyłką. Klienci z wykorzystaniem tej usługi kupili w tym czasie ponad 850 tys. produktów.

– Osiągnięte wyniki potwierdzają, że polscy klienci świetnie liczą i widzą oszczędności, jakie zapewnia im Allegro Smart! – mówi Francois Nuyts, prezes Allegro. – Trafiliśmy w sedno, spełniając ich oczekiwania dotyczące oszczędności czasu i pieniędzy, oferując wygodne i bezpłatne dostawy. Codziennie od 10 do 15 tysięcy nowych klientów zaczyna korzystać z Allegro Smart!, a to dopiero początek. Równolegle z dołączaniem coraz większej liczby konsumentów, coraz więcej sprzedawców bierze udział w programie. W pierwszym tygodniu sprzedający dodali blisko 4 miliony nowych ofert, aby dołączyć do 34 milionów ofert dostępnych przez Allegro Smart! - dodaje Francois Nuyts.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Klienci Allegro Smart! w pierwszym tygodniu działania programu najchętniej kupowali przedmioty codziennego użytku z popularnych kategorii, jak dom i ogród, zdrowie, uroda, żywność. Podobną popularnością cieszyła się elektronika, a za nią produkty dla dzieci, książki i multimedia, części samochodowe oraz moda.

Klienci doceniają również Smart! Okazje, czyli oferty przygotowane specjalnie dla Allegro Smart! z dużymi rabatami sięgającymi nawet do 50%. Część z tych ofert została wyprzedana w bardzo krótkim czasie – oferty są stale uzupełniane.

– Bardzo się cieszę, że Allegro Smart! zyskuje na popularności w tak krótkim czasie – mówi Francois Nuyts. – Naszą misją jest ułatwienie życia Polakom i uczynienie zakupów przyjemniejszymi. Jestem przekonany, że Polacy doceniają szeroki wybór, niskie ceny i wygodę dostaw – dodaje Francois Nuyts.

 

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij