Czerwone kałuże na ulicach Petersburga – ambient Rosyjskiej Fundacji Darczyńców Krwi i Szpiku Kostnego

Czerwone kałuże na ulicach Petersburga – ambient Rosyjskiej Fundacji Darczyńców Krwi i Szpiku Kostnego

W centrum St. Petersburga pojawiły się czerwone kałuże. Rosyjska Fundacja Darczyńców Krwi i Szpiku Kostnego postanowiła w bezpośredni i dobitny sposób zwrócić uwagę społeczeństwa na to, jak ważne jest regularne oddawanie krwi.

W centrum Petersburga, w otoczeniu zabytków i atrakcji turystycznych, pojawiły się czerwone kałuże z wiadomościami w języku rosyjskim i angielskim na temat tego, jak ważna jest krew, by ocalić życie drugiego człowieka. W ten sposób Rosyjska Fundacja Darczyńców Krwi i Szpiku Kostnego chciała przypomnieć mieszkańcom, że latem, kiedy większość darczyńców wyjeżdża na wakacje, szpitale w St. Petersburgu szczególnie potrzebują krwi.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Za reklamę ambientową odpowiedzialna jest rosyjska agencja kreatywna Decembrist.

PS

Niektóre rosyjskie akcje bywają naprawdę szalone. Tak było w przypadku rosyjskiego oddziału Domino's Pizza, który oferował swoim klientom sto sztuk pizzy rocznie przez sto lat w zamian za wytatuowanie logo pizzerii

PS2

Cristiano Ronaldo został ambasadorem Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku.

PS3 CR7 Selfie + Save the children

Cristano Ronaldo jako ambasador organizacji Save the children stworzył specjalną aplikację CR7Selfie, dzięki której każdy może zrobić z nim selfie. Każdy kto ściągnie aplikację, pomaga osobom potrzebującym.

PS4 Orange: Wielcy Sercem – honorowy zakład pomiędzy Sercem a Piotrem Żyłą

Orange Polska wraz z Narodowym Centrum Krwi, Regionalnymi Centrami Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, Wojskowym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa oraz Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w 2013 roku uruchomiło ogólnopolską akcję społeczną pod nazwą „Wielcy Sercem”. Jednym z ambasadorów akcji został brązowy medalista mistrzostw świata w skokach narciarskich w 2013 r. – Piotr Żyła. Podczas kampanii społecznej centra krwiodawstwa pobrały łącznie ponad 46 000 litrów krwi i jej składników. Celem kampanii było pobranie 5 tysięcy litrów.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij