BetaX – 10. edycja konferencji InternetBeta już 19 września

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
BetaX – 10. edycja konferencji InternetBeta już 19 września

Po raz dziesiąty w sercu Podkarpacia spotkają się setki osób na co dzień związanych z e-commerce, agencjami digitalowymi oraz startupami. 19 września w Kielnarowej koło Rzeszowa rusza jubileuszowa edycja eventu, który od dekady skupia setki osób w swej pracy budujących potęgę polskiego internetu.

fot. Piotr Kordyś

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W czasie trzech dni konferencji wystąpi śmietanka specjalistów, którzy podzielą się swoją bogatą wiedzą i doświadczeniem. W planie są inspirujące merytoryczne wykłady, networking oraz doskonała muzyka – od pierwszej edycji w 2009 r. Beta jest wydarzeniem multidyscyplinarnym, łączącym ludzi oraz biznes i sztukę.

Subiektywnie, ale za to bardzo trafnie, ideę konferencji InternetBeta przedstawił Michał Sadowski, twórca jednej z najpotężniejszych polskich marek, na stałe wpisanej w branżę internetową, czyli Brand24. – Dla mnie to najbardziej kultowe wydarzenie w Polsce. Jeżdżę tam już 9 lat i nie wyobrażam sobie mojego kalendarza bez wrześniowego wypadu do Rzeszowa – mówi Sadowski. – Moja lista 10 powodów, dla których trzeba być na Internet Beta to: 1. ludzie, 2. ludzie, 3. ludzie, 4. ludzie, 5. ludzie, 6. miejsce (Kielnarowa), 7. agenda i poziom prelekcji, 8. integracja, 9. bardzo dobre warunki do budowana relacji dla firm małych i dużych, 10) ludzie. – wylicza Sadowski.

Nie da się zaprzeczyć, że Beta stwarza doskonałe warunki do integracji. Zapewnia miejsce (kilka kilometrów od ścisłego centrum Rzeszowa), nie zawsze doskonały zasięg sieci komórkowej i połączenie merytorycznych wystąpień z przemyślanym programem konferencji – to wszystko pozwala odetchnąć od codziennych obowiązków i skupić się na korzystaniu z dobrodziejstw konferencji w pełnej rozciągłości. Aby zasmakować jej w pełni, niektórzy przybywają z bardzo daleka.

W czasie BetaX wystąpi ponad 80 prelegentów, którzy zostali wybrani spośród ponad 250 zgłoszeń. Organizatorzy, dbając o poziom merytoryczny wystąpień, zapewniają uczestnikom najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach, a przekazywana przez nich wiedza jest żywo dyskutowana w kuluarach oraz stanowi inspirację do działań dla wszystkich chcących doskonalić swój warsztat umiejętności. Stałym punktem programu jest konkurs Startup Sito. Pomysły na nowatorskie inicjatywy w sieci oceniane są przez właścicieli funduszy inwestujących w biznesy internetowe. Wiele firm, które brały udział w konkursie, odnosi dzisiaj biznesowy sukces.

– Spodziewamy się, jak co roku, kilkuset uczestników – mówi Mateusz Tułecki, pomysłodawca i organizator InternetBeta. – To będzie jeszcze większa i jeszcze wspanialsza Beta niż dotychczas. Jak zwykle podejmujemy najbardziej aktualne tematy oraz gościmy topowych prelegentów z branży. Wśród nich w tym roku zobaczyć będzie można między innymi: Karola „Kolę” Bieleckiego, którego fanom sportu przedstawiać nie trzeba, Mikhaila Konopleva (WeWork), Aleksandrę Przegalińską (Akademia Leona Koźmińskiego), Karola Sadaja (Revolut), Rudradeba Mitrę, Grega Albrechta (Albrecht&Partners) czy Bartka Lechowskiego (IKEA Polska) – wylicza Tułecki.

Beta X to także możliwość ucieczki od pracy i integracji w czasie dwóch wieczorów pełnych muzycznych doznań. W tym roku doskonałą zabawę zapewnią wspaniali artyści, wśród których znaleźli się notopop, Junkie Punks, Mery Spolsky, Dharni i Global Diggers.

Organizatorem imprezy jest Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie.

Więcej informacji na temat konferencji, możliwość zgłoszenia do konkursu StartUpSito oraz możliwość kupienia biletów znajduje na stronie www.internetbeta.pl/.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij