Żubr organizuje swoje urodziny w Białymstoku i zaprasza Podlasian do wspólnego świętowania

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Żubr organizuje swoje urodziny w Białymstoku i zaprasza Podlasian do wspólnego świętowania

Źródło Żubra bije na Podlasiu i to właśnie tam będzie on świętował swoje urodziny. Już 23 września marka zaprosi wszystkich do urodzinowego stołu w Białymstoku. Przybyli goście mogą liczyć na niezapomnianą zabawę – wszak nie od dziś wiadomo, że „bal można oprzeć na Żubrze”.

Urodziny Żubra to pierwsze takie wydarzenie organizowane przez markę na Podlasiu. W ten sposób Żubr chce uczcić piwowarską tradycję swojego matecznika, Browaru Dojlidy, który kończy w tym roku 250 lat.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Marka przygotowała dla mieszkańców regionu wiele atrakcji. Impreza rozpocznie się uroczystym odszpuntowaniem beczki świeżo uwarzonego Żubra. Piwo będzie serwowane przy długim urodzinowym stole, który pomieści aż 250 osób. Goście będą mogli również spróbować specjałów podlaskiej kuchni i podszkolić się w przygotowywaniu tradycyjnych, lokalnych dań pod okiem Jerzego Nogala, który poprowadzi warsztaty kulinarne.

Marka, która czerpie z ponad dwustuletniej tradycji piwowarskiej, przybliży ją mieszkańcom na multimedialnej ściance pokazującej dzieje Browaru Dojlidy oraz historię powstania Żubra. Natomiast żubra jako mieszkańca Puszczy Białowieskiej będzie można podziwiać na zdjęciach Krzysztofa Oniknijuka, artysty fotografa i przyrodnika.

Żubr zaprosi Podlasian nie tylko do stołu, ale i do tańca. Urodzinowej potańcówce przygrywać będzie Bum Bum Orkestar, a wieczorem na scenę wyjdą znane i lubiane zespoły: Tulia oraz Łąki Łan. Zamiast tradycyjnego „Sto lat” urodzinowi goście odśpiewają hymn skomponowany specjalnie na tę okazję przez maestro Jerzego Maksymiuka.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij