Nike świętuje rekord świata Eliuda Kipchoge w maratonie

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Nike świętuje rekord świata Eliuda Kipchoge w maratonie

Marka Nike prezentuje nowy klip z serii Just Do It − „Fastest Ever”. Jego bohaterem został Eliud Kipchoge, który podczas maratonu w Berlinie 16 września br. ustanowił nowy rekord świata na królewskim dystansie.

Spot „Fastest Ever" to przede wszystkim wyraz uznania dla determinacji Kipchoge. Maratończyk nieustannie pragnie być najlepszy w historii. Wygrywając dziewięć z ostatnich 10 maratonów, w których startował, a także osiągając najszybszy czas na dystansie maratońskim w ramach projektu Breaking2, Kipchoge pokazał, że jego celem pozostaje pobicie światowego rekordu. Dla wszystkich biegaczy sukces Kipchoge to dowód na to, że uśmiechając się przez jeszcze jedną milę, przez jeden wyścig więcej, są bliżej realizacji nawet najbardziej śmiałych marzeń.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Więcej szczegółów na temat kampanii znajduje się na stronie nike.com/justdoit. Wszystkie spoty z serii Just Do It można zobaczyć pod adresem: news.nike.com/just-do-it.

PS

Marketingowcy Nike stworzyli futurystyczny stadion lekkoatletyczny, który lepiej niż cokolwiek zmotywuje do wytężonej pracy – bieżnia wizualizuje nam jak szybko powinniśmy biec, by pokonać samych siebie.

PS2

W tym roku Nike celebruje 20-letnią współpracę z klubem FC Barcelona. Z tej okazji marka stworzyła spot reklamowy, w którym wystąpiły klubowe gwiazdy i najwierniejsi fani.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij