Międzynarodowy Dzień Podkastów już 29 września w Warszawie

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Międzynarodowy Dzień Podkastów już 29 września w Warszawie

Trzecia edycja polskiego Międzynarodowego Dnia Podkastów (MDP) odbędzie się w sobotę 29 września w Warszawie.

Międzynarodowy Dzień Podkastów to spotkanie skierowane do środowiska osób tworzących audycje internetowe i wspierających polski podkasting. MDP w Polsce jest częścią corocznego święta International Podcast Day (internationalpodcastday.com).

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Podczas poprzednich polskich edycji MDP m.in. uczestnicy wzięli udział w 18-godzinnej internetowej transmisji podkasterów i podkasterek z całego świata i rozmawiali o różnych aspektach tworzenia i publikowania podkastów. Gościem specjalnym MDP 2017 był Tomasz Jeleński, dziennikarz “Trójki”, wielokrotnie nagradzany specjalista od reportaży radiowych.

W tym roku organizatorzy podtrzymują tradycję rozwoju i integracji środowiska podkastowego w Polsce. Podczas tegorocznej edycji MDP można wziąć udział w wykładach, które wygłoszą: Konrad Kozłowski z Antyweb, Anna Wacławik-Orpik, Iryna Svitelska z PwC, Roch Kudła z TOK FM, Igor Bielobradek z Deloitte, Marcin Beme z Audioteki, Marek Jankowski (Mała Wielka Firma), Michał Szolc ze Storytel, Michał Leksiński z Patronite oraz Mikołaj Winkiel z Brand24.

W ramach wydarzenia odbędą się także warsztaty „Prawne Aspekty Podkastingu” prowadzone przez Piotra Kantorowskiego oraz „Jak mówić ładnie i poprawnie”, podczas których Małgorzata Wojciechowska przeprowadzi z obecnymi rozgrzewkę aparatu mowy i opowie o najczęściej powtarzanych błędach językowych w mediach.

Spotkanie odbędzie się 29 września 2018 r. w godz. 10:00 – 16:00 (warsztaty 10:00 – 11:00 oraz 15:15 – 16:00) w Warszawie, ul. Czerska 8/10. Udział jest bezpłatny, wymagana jest rejestracja na stronie miedzynarodowydzienpodkastow.pl/rejestracja.

Grupę inicjatywną Międzynarodowego Dnia Podkastów 2018 tworzą Jarosław Śliżewski, Paweł Badura, Agata Chmielewska, Borys Kozielski, Łukasz Jachowicz, Kaja Mikoszewska oraz Anna Magdalena Pabich.

Patronami medialnymi są „Marketer+”, „NowyMarketing”, „Dziennik Internautów (DI)”, „Online Marketing” i „Nowa Sprzedaż”. Partnerami organizacyjnymi tegorocznego Międzynarodowego Dnia Podkastów są Radio TOK FM (gospodarz spotkania), Agencja Reklamowa Komart i Fundacja “Otwórz Się”.

Program konferencji dostępny jest na stronie miedzynarodowydzienpodkastow.pl/program/.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij