Cezary Pazura i Marcin Bosak promują „Autora bestsellerów” Storytela

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Cezary Pazura i Marcin Bosak promują „Autora bestsellerów” Storytela

Storytel Original prezentuje filmowy zwiastun nowego serialu według powieści Marcina Ciszewskiego. W rolę tytułowego „Autora bestsellerów” wcielił się Cezary Pazura. Cały serial jest już dostępny w aplikacji Storytel.

To już 22 produkcja serialowa Storytel, ale po raz pierwszy premierze serialu towarzyszy filmowy trailer, w którym obok Cezarego Pazury wystąpił m.in. Jacek Lenartowicz i Marcin Bosak.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Lubimy eksperymentować. Dlatego postanowiliśmy pójść o krok dalej i do produkcji serialowej audio dołożyć obraz, aby wprowadzić użytkownika w historię, jej klimat i najważniejszych bohaterów. Myślę, że Czarek Pazura wychowany na słuchowiskach z niesamowitą analizą postaci i znakomitym warsztatem, pozwala w pełni wejść w świat „Autora bestsellerów”. Z naszych informacji wynika, że nikt na świecie nie produkuje jeszcze seriali audio, a co za tym idzie trailerów do nich. Dlatego jesteśmy bardzo ciekawi reakcji na to nowe podejście w biznesie audiobooków. – mówi Jakub Barzak, marketing menedżer Storytel Polska.

„Autor bestsellerów” to dla Marcina Ciszewskiego nowa pisarska ścieżka. Znany z serii fabuł o współczesnych żołnierzach przenoszonych na fronty dawnych bitew oraz z powieści kryminalnych, autor tym razem przykłada lupę do własnego otoczenia, w opowieści o bestsellerowym pisarzu Jerzym Grobickim przedstawiając świat showbiznesowych elit i wielkich interesów środowiska kulturalnego.

Głosem autora bestsellerów przemówił Cezary Pazura. Aktor znany do tej pory z produkcji telewizyjnych i kinowych, wraca do serialu po kilku latach przerwy.

Do końca roku Storytel zapowiada jeszcze kilka premier w ramach Storytel Original. Firma stawia na różnorodność gatunków. Dostępne są zarówno romanse i powieści obyczajowe, jak mroczne thrillery, powieści historyczne, a także humorystyczne fantasy i historie dla dzieci. Jak dotąd w tym roku najchętniej słuchanymi historiami były kryminały: „Mewka” Dominika Sokołowskiego, czytana przez Borysa Szyca oraz „Biel” Piotra Jedlińskiego, czytany przez Krzysztofa Gosztyłę.

W ramach promocji nowej produkcji Storytel przygotował dla nowych użytkowników aplikacji 30 dniowy, darmowy dostęp do całego serwisu.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij