Bitspiration już 19 października w Krakowie

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Bitspiration już 19 października w Krakowie

Bitspiration to jednodniowa konferencja, która skupia specjalistów szukających konkretnych wskazówek, sprawdzonych narzędzi, skutecznych strategii oraz kontaktów, potrzebnych do założenia i rozwoju startupu bądź wsparcia działającej firmy.

Organizatorzy postawili sobie za cel, by łączyć środowisko młodych przedsiębiorców i założycieli startupów, dzielić się praktycznymi poradami dotyczącymi rozwoju własnego biznesu oraz wspólnie odkrywać sposoby na skuteczne pokonywanie zawodowych wyzwań.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Co czeka Was podczas kolejnej edycji Bitspiration?

Krakowska edycja Bitspiration 2018 będzie podzielona na cztery bloki tematyczne, a dodatkowo, podczas konferencji zostaną przeprowadzone warsztaty.

Pojawią się tematy z zakresu:

  • Marketingu
  • Sprzedaży
  • Budowania marki
  • HR w IT 

Tym razem środowisko początkujących przedsiębiorców spotka się 19 października w TAURON Arenie Kraków. Co ważne, podczas tej edycji wstęp jest WOLNY – organizatorzy chcą, by jak najwięcej z Was miało możliwość uczestniczenia w Bitspiration.

Szykujcie się na garść gotowych do implementacji rozwiązań – podczas Bitspiration w Krakowie nikt nie zmarnuje swojego czasu! Otrzymacie praktyczne porady, które pomogą Wam wprowadzić w życie własny pomysł na unikalnego jednorożca bądź skutecznie rozprawić się z problemami, które napotkały Wasze firmy.

Dlaczego warto wpaść na Bitspiration 2018 w Krakowie?

Na Bitspiration można poznać wiele osób, które mierzą się z przeróżnymi wyzwaniami z zakresu rozwoju firmy. W przestrzeni TAURON Areny spotkają się inspirujący i pełni motywacji ludzie, którym zależy na zdobywaniu wiedzy, opartej na zawodowych doświadczeniach. To wydarzenie to przede wszystkim niespotykana okazja na rozbudowanie sieci cennych kontaktów.

Podczas tej edycji pula miejsc jest ograniczona, rejestracja dostępna jest na stronie bitspirationkrakow2018.evenea.pl.

Więcej informacji o krakowskiej edycji #Bitspiration2018 znajdziesz na stronie konferencji bitspiration.com oraz na kanałach w social media: Facebook (www.facebook.com/bitspiration/) i Twitter (twitter.com/bitspiration).

NowyMarketing jest patronem medialnym wydarzenia.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij