Szuflada na dynksy, przydasie, wichajstry – Małgorzata Socha w humorystycznych spotach salonów Agata

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Szuflada na dynksy, przydasie, wichajstry – Małgorzata Socha w humorystycznych spotach salonów Agata

Najnowsza seria spotów realizowanych przez salony Agata to kolejna dawka humoru i odpowiedź na zróżnicowane potrzeby Klientów sieci. Ambasadorka marki, Małgorzata Socha tym razem doradza przy wyborze komody i szuflady na drobne i niezbędne przedmioty, które znajdują się w każdym domu.

Agata S.A. kontynuuje rozpoczętą w kwietniu 2018 roku kampanię reklamową „Dla każdego coś”, ukazując w lekki i zabawny sposób potrzeby swoich klientów oraz gotowe propozycje rozwiązań. W najnowszej serii spotów marka zwraca uwagę na to, że każdy w swoim domu ma mnóstwo drobnych, małych rzeczy, które niekoniecznie mają swoje stałe miejsce. Klientka poszukuje odpowiedniej szuflady, w której mogłaby je pomieścić, a Małgorzata Socha doskonale rozumiejąc potrzeby – doradza zakup właściwego mebla. Zabawna i z przymrużeniem oka rozmowa bohaterek spotu to kwintesencja potrzeb, szczególnie kobiet, na trzymanie w domu wszystkich drobnych „dynksów, przydasiów, wichajstrów, szpargałów, klamotów”.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Każdy spot to zupełnie inna historia, poprzez którą chcemy dotrzeć do zróżnicowanych odbiorców i zachęcić ich do odwiedzenia naszych salonów. Ukazując problemy, które pojawiają się przy aranżacji wnętrz i nasze gotowe rozwiązania, chcemy pokazać, że rozumiemy potrzeby naszych klientów i oferujemy taki asortyment, który spełni ich oczekiwania – komentuje Marek Gonsior, dyrektor ds. marketingu Agata S.A.

Za koncepcję kreatywną kampanii odpowiada agencja PZL, która pod koniec ubiegłego roku wygrała przetarg na obsługę marki Agata w zakresie opracowania strategii komunikacji oraz realizacji kampanii telewizyjno-radiowych.

Nowej serii spotów towarzyszyć będzie promocja: 30 rat 0% bez dodatkowych kosztów albo rabaty do 30% na wszystko. Oferta obowiązuje od 20 września do 8 października 2018 roku.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij