Wydziaraj sobie puzzla, pomóż dzieciakom z autyzmem!

Wydziaraj sobie puzzla, pomóż dzieciakom z autyzmem!

Fundacja Przystań Autysty nakłania do wykonania tatuażu w kształcie konturu puzzla, który jest międzynarodowym znakiem autyzmu, aby wspomóc dzieciaki autystyczne.

Poznańska Fundacja Przystań Autysty organizuje spotkania podczas, których wszyscy chętni, aby wspomóc autystyczne dzieci mogą sobie wydziarać kontur puzzla i do końca życia nosić na swojej skórze symbol pomocy potrzebującym (międzynarodowy znak autyzmu). Wpłaty za ich wykonanie trafią na rzecz fundacji. Taki tatuaż nigdy nie straci ani znaczenia, ani swojej wartości.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Dodać swój puzzel do akcji można było m.in. podczas Tattoo Konwent Poznań 2018, Szczecin Tattoo Convention i targów Beauty Days 2018.

PS

Wytatuowanie logo Domino’s Pizza w zamian za sto sztuk pizzy rocznie? Wydawać by się mogło, że mało kto zdecyduje się na tak radykalny krok udokumentowania swojej miłości do włoskiej potrawy i marki. Tak przynajmniej sądzili twórcy akcji z rosyjskiego oddziału pizzerii. Zaledwie w ciągu kilku dni sieć została zbombardowana zdjęciami klientów z niecodziennym tatuażem. Tak duży odzew zdecydowanie zaskoczył twórców, w związku z czym szybko postanowili zakończyć kampanię.

PS2

Niektóre osoby tatuują sobie imię ukochanej osoby. Gorzej, jeśli nagle dojdzie do rozstania i przyjdzie nam nosić na ciele imię byłego partnera. Brazylijczycy znaleźli sposób, jak zatrzeć nieprzyjemne uczucie związane z noszeniem imienia byłego na ramieniu, jednocześnie pomagając.

PS3

Wiele z osób, które opuszczają zakłady karne, areszty śledcze czy zakłady poprawcze posiada tatuaże wykonane podczas odbywania kary. Są to często prymitywne, źle wykonane i szpecące rysunki, które osobom postronnym kojarzą się jedynie z przemocą. Dla wielu osób z przeszłością tatuaże są jak piętno, które negatywnie wpływa na ich życie. W tym celu powstał projekt „Tatuaże Wolności”, którego celem jest zmiana postrzegania osób z więziennymi tatuażami. Do współpracy zaproszono profesjonalnych tatuażystów, którzy zakryją szpecące „ozdoby”, w taki sposób by nie były przeszkodą w codziennym życiu. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij