Surferzy wiedzy – spotkanie edtech lovers już 27 września

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Surferzy wiedzy – spotkanie edtech lovers już 27 września

Nie od dziś wiadomo, że nowoczesne technologie zmieniły każdy obszar naszego życia, w tym szkolnictwo.W jaki sposób narzędzia cyfrowe wpływają na proces nauki? Czy technologie edukacyjne to rynek, w który warto inwestować? Tego dowiecie się 27 września podczas spotkania Surferzy Wiedzy.

Wydarzenie Surferzy Wiedzy dedykowane jest wszystkim tym, którzy zainteresowani są perspektywami rozwoju rynku edukacji cyfrowej. Specjaliści i inwestorzy poprowadzą wykłady poświęcone trendom w branży, prognozom rynku oraz możliwościom komercjalizacji projektów EdTech przez duże korporacje.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Spotkanie połączone jest z rekrutacją do programu Surferzy Wiedzy – akceleratora zajmującego się rozwijaniem produktów z zakresu edukacji cyfrowej. To informacja szczególnie ważna dla wszystkich, którzy zajmują się technologiami lub tworzeniem własnego contentu w internecie. Na wydarzeniu obecni będą przedstawiciele funduszu EdTech Hub Accelerator oraz mentorzy, z którymi będzie można porozmawiać o możliwościach współpracy i wsparcia biznesowego.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, zainteresowanych uczestnictwem prosimy o rejestrację: goo.gl/S1PN7g

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij