TANK z Black Rabbit tworzą TANK Group

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
TANK z Black Rabbit tworzą TANK Group

TANK wspólnie z Black Rabbit powołują do życia TANK Group. Uzupełniające się kompetencje obu firm stworzyły kompleksową ofertę grupy – produkcji reklam telewizyjnych oraz innowacyjnego contentu wideo.

– Rozwój technologii i internetu doprowadził do zmiany w strategii komunikacji marek. Powszechny dostęp do treści wideo nakłada na reklamodawców konieczność produkcji materiałów wysokiej jakości, niezależnie od tego, do którego z kanałów komunikacji są przeznaczone. To, czym się różni podejście w przypadku produkcji ATL i internetowych, w tym do kanałów social media, to nie tylko dynamika, z jaką trzeba organizować pracę i dostarczać content. To także umiejętność efektywnego wykorzystania budżetu produkcyjnego do wielokanałowej dystrybucji – mówi Magda Olak, dyrektor zarządzająca studia TANK. – Powołanie grupy produkcyjnej jest odpowiedzią na potrzeby naszych klientów. TANK Group to wysoka jakość produkcji, efektywność oraz umiejętność szybkiej reakcji na zmieniające się oczekiwania i warunki pracy. – dodaje Olak.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Stworzenie TANK Group wiąże się także ze zmianami kapitałowymi – sprzedażą mniejszościowej części udziałów w spółce Black Rabbit firmie TANK. Obie marki pozostaną na rynku i będą zarządzane jak dotychczas: TANK przez Magdę Olak, zaś Black Rabbit przez Wojtka Jeżowskiego. Wspólnie Magda i Wojtek ze wsparciem Lucyny Stróżak – zarządzającej działami produkcji obu firm – będą prowadzić projekty wymagające holistycznego podejścia i dużego doświadczenia w produkcjach dla telewizji i internetu.

 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij