Tętno branży pulsuje… w klubach i kawiarniach

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Tętno branży pulsuje… w klubach i kawiarniach

Ponoć rewolucja zaczyna się w kawiarniach. Patrząc na coraz bardziej napięty kalendarz odbywających się cyklicznie wydarzeń branżowych można nieco sparafrazować tę myśl – w kawiarniach bowiem zaczyna się marketing.

A nawet jeśli się nie zaczyna, to kluby i kawiarnie stają się coraz ważniejsze dla życia branży. Czwartkowe Spotkania Social Media, „JAZDA PO B®ANDZIE” Akademii Brandu, Geek Girls Carrots, białostocki EastCamp… – wydarzeń, podczas których spotyka się światek marketingowy przybywa, a one same cieszą się niesłabnącym powodzeniem.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Scenariusz każdego jest podobny: dwie, trzy prelekcje branżowych specjalistów przeplatane pytaniami z sali, opcjonalna część dyskusyjna, finisz. Wszystko na przyjemnym luzie, przy drinku – czyli w sposób właściwy dla wieczoru po pracy.

Jednak czy to nieposkromiony głód wiedzy regularnie ciągnie zastępy pracowników branży do klubów i kawiarni? Wydaje się, że to nie w samych prelekcjach tkwi siła wydarzeń tego typu…

Organizatorzy i uczestnicy powtarzają zgodnie – chodzi też o networking. Nasze spotkanie jest bardzo przydatne, szczególnie w rozwijaniu swojej ścieżki kariery – mówi Kamila Kiersznowska, organizatorka EastCamp Białystok - Nie raz uczestnicy chwalili się nam, że dzięki EastCampowi dostali pracę.

Nie zawsze chodzi o pracę. Osobiście poznałem wielu wspaniałych ludzi, z sporą częścią z nich bardzo się zaprzyjaźniłem i zżyłem – opowiada Dawid Pacha, odpowiedzialny za organizację Czwartków Social Media. Co ciekawe, pomijając prezentacje podczas spotkań, bardzo rzadko rozmawiamy ze sobą o mediach społecznościowych.

Osobiście mam dzięki temu morze kontaktów – potwierdza tę tezę Maciek Ostrowski, założyciel Akademii Brandu i organizator „JAZDY PO B®ANDZIE” - To samo słyszę od innych przychodzących na nasze panele. Wiem, że niektóre z zawartych podczas naszych wydarzeń znajomości zaowocowały dobrze prosperującą współpracą biznesową.

Wydaje się więc, że po wyjściu z biura nie warto od razu pędzić do domu. Stale aktualizowany kalendarz wydarzeń branżowych znajduje się na głównej stronie NowegoMarketingu. Sprawdzajcie, pojawiajcie się. Uprawiajcie networking!

Najbliższa okazja ku temu nadarzy się już we wtorek, 30 lipca – w warszawskim klubie CZĄSTKI ELEMENTARNE odbędzie się kolejne spotkanie AKADEMII BRANDU. Swoją wiedzą podzielą się z Klaudia Tolman, trener myślenia wizualnego, edukator i speaker z TEDxWroclaw oraz Michał Górecki - bloger, marketingowiec, do niedawna strateg w grupie Heureka (obecnie VML), teraz szef i założyciel sklepu internetowego koszulkowo.com. Start o godzinie 19:00.

NowyMarketing jest patronem medialnym wydarzenia.

Więcej informacji.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij