Finał Projektu Tymczasem marki EB już 6 października w Krakowie

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Finał Projektu Tymczasem marki EB już 6 października w Krakowie

Po interpretacjach czterech utworów i niezłym namieszaniu na rodzimej scenie hip-hopowej, pora na finał akcji sponsorowanej przez markę EB. W ramach wydarzenia podsumowującego Projekt Tymczasem do Sokoła, Pezeta, Żabsona i Sitka dołączy dziesięciu czołowych polskich raperów.

Sokół, Pezet, Żabson, Sitek oraz Białas, Hades, Małpa, Otsochodzi, PlanBe, Rasmentalism, Sarius, Tede i Włodi – taki skład zbierze się już 6 października we wnętrzach krakowskiego teatru im. Słowackiego, żeby wykonać swoje najważniejsze numery podczas finału Projektu Tymczasem. Czołówce polskiego rapu w warstwie muzycznej wtórował będzie mistrz turntablismu i legenda polskiego hip-hopu – DJ Falcon. Sobotnie wydarzenie nie będzie jednak zwyczajnym koncertem, a multimedialnym widowiskiem wykorzystującym wszystkie atuty teatralnej przestrzeni. Można się zatem spodziewać naprawdę spektakularnego i zaskakującego w formie pokazu.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Całość zostanie podzielona na cztery akty nawiązujące do utworów zinterpretowanych w ramach Projektu Tymczasem przez Sokoła, Pezeta, Żabsona i Sitka. W Krakowie usłyszymy więc nową odsłonę kawałków „Ukryty w mieście krzyk”, „Chcemy być wyżej”, „Piroman” oraz „Mogę wszystko”. W kolejnych aktach pojawią się też utwory pozostałych artystów – tracklista będzie złożona z wielkich klasyków, ale nie zabraknie też najpopularniejszych numerów ostatnich lat. Całość stworzy spójną narrację o idei Tymczasem – okresie w życiu człowieka między młodością, a dojrzałością, który jest czasem eksperymentów, szukania inspiracji, dzielenia się doświadczeniami i cieszenia się chwilą. Podczas spektaklu artyści pokażą, że pewne napięcia wciąż towarzyszą młodym ludziom, podobnie jak miało to miejsce w latach 90-tych.

Taka doborowa ekipa wymagała charyzmatycznego lidera. Dlatego nad koncepcją Projektu Tymczasem czuwał Steez z duetu PRO8L3M – jedna z najbardziej szanowanych postaci w polskim rapie. Prace nad przygotowaniami wydarzenia można zobaczyć w kolejnym odcinku docuseries, który dostępny jest na stronie wydarzenia oraz kanale YouTube nigdystopTV. W materiale można zobaczyć wizję lokalną w teatrze im. Słowackiego.

Przy tak świetnej obsadzie, nie można się dziwić, że bilety na wydarzenie wyprzedały się błyskawicznie. Ci, którym nie uda się obejrzeć finału w Krakowie, będą mogli zobaczyć wydarzenie na żywo w internecie. Całość będzie streamowana online już 6 października o 21.00 w serwisie Onet, na Facebooku marki EB oraz na kanale YouTube Tymczasem EB. W oczekiwaniu na wielki finał Projektu Tymczasem pozostaje odświeżyć sobie cztery klipy promujące to przedsięwzięcie: „Chcemy być wyżej” Sokoła, „Piromana” Pezeta, „Ukryty w mieście krzyk” Żabsona oraz „Mogę wszystko” Sitka.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie www.projekttymczasem.pl. Wyłącznym sponsorem wydarzenia jest marka EB.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij