Viacom uruchamia w Polsce serwis SVOD Paramount Play

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Viacom uruchamia w Polsce serwis SVOD Paramount Play

Polska jest pierwszym rynkiem Europy Środkowo-Wschodniej, na którym zostanie uruchomiony serwis Paramount Play. W ramach serwisu użytkownicy będą mieli dostęp do filmów Paramount Pictures oraz do szerokiej gamy programów MTV, Comedy Central, Nickelodeon i Nick Jr.

Viacom International Media Networks ogłosił uruchomienie w Polsce Paramount Play, nowego serwisu SVOD. Polska jest pierwszym rynkiem Europy Środkowo-Wschodniej i drugim na świecie po Skandynawii, na którym pojawi się ta usługa.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Już w drugiej połowie października zostanie ona udostępniona abonentom PLAY NOW – serwisu należącego do Play, największego operatora telefonii komórkowej w Polsce, a także sieci Toya.

Oferta Paramount Play to szeroki wybór filmów ze studia Paramount Pictures, jak również najlepsze i najpopularniejsze programy MTV, Comedy Central, Nickelodeon i Nick Jr. Z pomocą serwisu polscy użytkownicy będą mogli cieszyć się również najpopularniejszymi produkcjami lokalnymi MTV Polska i Comedy Central Polska. W najbliższych tygodniach usługa Paramount Play pojawi się w ofercie kolejnych operatorów.

Użytkownicy Paramount Play otrzymają dostęp do wielu zarówno filmów, jak i polskich i zagranicznych programów rozrywkowych. Także dzięki Paramount Play najmłodsi widzowie uzyskają dostęp do swoich ulubionych bohaterów z przeróżnych programów.

Użytkownicy Paramount Play od dnia uruchomienia serwisu otrzymają również dostęp do premierowych odcinków produkcji MTV Polska i Comedy Central Polska w zaledwie kilka chwil po ich premierze telewizyjnej. Dzięki temu zobaczą najnowsze odcinki dziesiątego sezonu „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy” i drugiej edycji „Drunk History – Pół litra historii”. W ofercie Paramount Play znajdzie się także najnowszy sezon, cieszącego się ogromnym powodzeniem, programu „Ex na plaży Polska”, który od września br. jest emitowany na antenie MTV Polska.

W nadchodzących miesiącach oferta Paramount Play będzie się systematycznie powiększać.

– Paramount Play to doskonałe uzupełnienie portfolio naszych produktów. Z jego pomocą nasi partnerzy istotnie wzbogacą paletę oferowanych przez nich usług. Nasz serwis zapewnia widzom szeroki wybór treści programowych, do których dostęp będą mieli w każdym miejscu i czasie oraz na każdym urządzeniu, zarówno przez dekoder operatorów kablowo-satelitarnych, jak i przez urządzenia mobilne wybranych sieci. Służąc jako rozwinięcie naszego tradycyjnego modelu biznesowego, Paramount Play umożliwi zwiększenie obecności Viacom w kolejnych segmentach rynku w Polsce. Wzmocni także naszą pozycję jako lidera pośród firm międzynarodowych z segmentu pay. Oferta Paramount Play zawiera setki hitów filmowych i programów telewizyjnych dla widzów w każdym wieku. Już w dniu jego uruchomienia, serwis będzie dostępny w Play i Toya, a w nadchodzących tygodniach Paramount Play znajdzie się w ofercie kolejnych operatorów. – powiedział Bartosz Witak, SVP, General Manager dla VIMN w regionie CEE & Izrael.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij