Mistrzowie świata w siatkówce zagrają dla dzieci z SOS Wiosek Dziecięcych

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Mistrzowie świata w siatkówce zagrają dla dzieci z SOS Wiosek Dziecięcych

W dniach 26 listopada – 2 grudnia zostaną rozegrane Klubowe Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn. Dzięki Stowarzyszeniu SOS Wioski Dziecięce będzie można przybić szczęśliwą piątkę i spotkać się z Mistrzami Świata.

W ostatnim czasie sportowe emocje sięgają zenitu. Polscy siatkarze zostali ponownie Mistrzami Świata, a na przełomie listopada i grudnia fanów siatkówki czekają kolejne niesamowite wydarzenia. W tym roku Klubowe Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn rozegrają się w Częstochowie, Rzeszowie i Radomiu.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Do Polski przyjadą najlepsi z najlepszych. W turnieju zobaczymy 8 drużyn świata. W imprezie wystąpią dwa polskie kluby: PGE Skra Bełchatów i Asseco Resovia Rzeszów. Mecze półfinału oraz finał odbędą się u gospodarzy w Hali Sportowej Częstochowa, zaś faza grupowa zostanie rozegrana w Rzeszowie i Radomiu.

W trakcie finału na miłośników siatkówki czeka niestandardowy konkurs. Posiadacze szczęśliwych biletów będą mogli spotkać się z siatkarzami przed finałowym meczem i przybić z nimi piątkę.

Dodatkowo siatkarze z całego świata zagrają na rzecz dzieci z SOS Wiosek Dziecięcych w Polsce. Każdy bilet na to wydarzenie wspiera organizację niezapomnianych, rodzinnych i magicznych Świąt dla podopiecznych Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce w Polsce. Te niezwykłe bilety na wszystkie etapy Mistrzostw można nabyć na stronie eBilet.pl.

Fala sportowych emocji nie ominie również dzieci pozostających pod skrzydłami Stowarzyszenia – dzięki organizatorom wydarzenia blisko 60 dzieci spotka się z siatkarzami oraz obejrzy finałowy mecz prosto z trybun.

– Wsparcie podopiecznych SOS Wiosek Dziecięcych w Polsce to dla nas wielki zaszczyt. Jesteśmy świadomi, że potrzeby tych dzieci są naprawdę duże. Cieszy nas również fakt, że na trybunach będziemy mieć tak wspaniałych młodych kibiców. Mamy nadzieję, że ich udział w tej wyjątkowej imprezie stworzy w ich sercach specjalne miejsce dla piłki siatkowej, a dzięki naszemu wsparciu finansowemu Święta Bożego Narodzenia dla tych dzieciaków będą magiczne i niezapomniane. – mówi Tomasz Cieślik, President of the Board w Professional Sports Event.

– Cieszymy się, że przy okazji takich wydarzeń jak Klubowe Mistrzostwa Świata wspólnymi siłami możemy zrobić wiele dobrego. Dzięki każdej przekazanej złotówce jesteśmy w stanie kontynuować działania na rzecz naszych podopiecznych. Zebrane pieniądze zostaną przekazane na organizację domowych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia. Trzeba podkreślić, że święta spędzane w Wioskach SOS są dla naszych dzieciaków często pierwszymi prawdziwymi i spokojnymi świętami, dlatego jesteśmy wdzięczni za tak ogromne wsparcie. – mówi Barbara Rajkowska, dyrektor krajowy Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce w Polsce.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij