Magdalena Samek i Małgorzata Szymańczak account directorami w Publicis

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Magdalena Samek i Małgorzata Szymańczak account directorami w Publicis

Magdalena Samek i Małgorzata Szymańczak awansowały na stanowiska account directorów w agencji Publicis.

Począwszy od października Magdalena Samek zajmie się zarządzaniem zespołami obsługującymi projekty realizowane dla PKP Intercity, Renault APV i Coca-Cola Poland Services, zaś Małgorzata Szymańczak będzie odpowiedzialna za współpracę z Renault Polska. Obydwie panie będą podlegać bezpośrednio Maciejowi Lissowskiemu, COO Publicis Worldwide Polska. Dotychczas pracę nad kampaniami realizowanymi dla wymienionych klientów koordynował group account director Piotr Jachimowicz, który postanowił odejść z branży reklamowej i zająć się rodzinną firmą medyczną Alergo-med.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Magdalena Samek związana jest z branżą reklamową od kilkunastu lat z czego w Publicis Poland pracuje od dziesięciu. Swoją karierę zaczynała od stanowiska account manager i w tej roli zdobywała doświadczenie przy projektach realizowanych dla klientów takich jak Renault Polska czy Presspublika. Później w roli account supervisor miała okazję sprawdzić się przy kampaniach prowadzonych dla Orange Polska.

Z kolei Małgorzata Szymańczak jest związana z branżą reklamową od ponad dziesięciu lat. Do agencji Publicis dołączyła w lutym 2017 roku, wzmacniając zespół odpowiedzialny za obsługę Renault Polska. Wcześniej pracowała w agencjach Leo Burnett, Euro RSCG / Havas Worldwide Warsaw czy Red8.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij