Ile wydajesz w internecie marketerze? Weź udział w badaniu WhitePress

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Ile wydajesz w internecie marketerze? Weź udział w badaniu WhitePress

W czasach cyfrowej rewolucji liczy się przede wszystkim widoczność marki w sieci. Razem z Whitepress postanowiliśmy zatem sprawdzić, na co wydają w internecie najwięcej pieniędzy polscy marketerzy i jak wygląda polski krajobraz e-marketingowy.

Rosnące znaczenie video marketingu, zwiększenie nakładów na inbound marketing, dbanie o SEO przy wciąż zmieniających się algorytmach wyszukiwarek, kampanie w mediach społecznościowych – wszystko to sprawia, że ciężar komunikacji z każdym rokiem bardziej przesuwa się w kierunku działań online. Ma to niewątpliwie swoje odzwierciedlenie w budżetach marketingowych.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Co roku powstaje wiele badań dotyczących reklamy i marketingu. Powstają też raporty dotyczące zasięgów poszczególnych mediów internetowych. Jednak sfera działań marketingowych online jest owiana tajemnicą. Nie wiadomo jednak, które platformy i formaty reklamowe cieszą się największym powodzeniem. Ile firmy wydają na reklamę w internecie? Ile pieniędzy idzie w social media, a ile do influencerów? Przyszedł czas, żeby powiedzieć „sprawdzam” – komentuje Paweł Strykowski, CEO WhitePress.

Badanie potrwa do 24 października. Zrealizowane zostanie za pomocą ankiety internetowej dystrybuowanej wśród osób odpowiedzialnych za prowadzenie działań marketingowych w polskich firmach, dostępnej na stronie ankieta.whitepress.pl.

NowyMarketing jest patronem medialnym badania.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij