Facebook wprowadza odświeżoną wersję Messengera

Facebook wprowadza odświeżoną wersję Messengera

Facebook wprowadza odświeżoną wersję Messengera, która powinna oferować więcej opcji personalizacji i łatwiejszą nawigację. A to wszystko przy zachowaniu dotychczasowych funkcji cieszących się zainteresowaniem użytkowników.

W najnowszej wersji Messengera, Facebook postanowił położyć nacisk na prostotę komunikacji bez utraty pozostałych funkcjonalności. Przyjrzyjmy się zatem czego możemy oczekiwać w nowej wersji aplikacji:

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

1. Messenger 4 jest łatwiejszy w nawigacji. Zamiast 9 zakładek na dole ekranu powitają nas teraz jedynie 3 - Chats, People i Discover

2. Messenger 4 udoskonala to co lubimy. Oprócz standardowych funkcjonalności, Messenger 4 wciąż pozwala na tworzenie ankiet, wysyłanie lokalizacji, wyzywanie przyjaciół w prostych grach czy organizowanie chatów wideo. 

3. Messenger 4 to aplikacja dostosowana do użytkownika. Nowa wersja komunikatora Facebooka pozwala na różnego typu personalizację – m.in.: Dark Mode (nareszcie!), nowy interfejs, niestandardową kolorystykę i wiele innych, wprowadzanych falami opcji.

Więcej informacji znajduje się na stronie.

źródło: newsfeed.com

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij