The Season of Good Dog: marka Pedigree stworzyła świąteczną playlistę dla psów

The Season of Good Dog: marka Pedigree stworzyła świąteczną playlistę dla psów

Marka Pedigree w ramach kampanii “The Season of Good Dog” stworzyła świąteczną playlistę składającą się z kolęd dla naszych czworonogów.

Mimo że do Świąt zostało jeszcze trochę czasu, to codziennie natrafiamy na coraz to więcej reklam, które przypominają nam o tym nadchodzącym okresie. Marka Pedigree ewidentnie poczuła już świątecznego ducha i postanowiła stworzyć playlistę na Spotify dla naszych czworonogów! I wcale nie są to odgłosy szczekania czy wycia psów w rytm muzyki, jak mogą sugerować niektóre tytuły utworów, lecz prawdziwe piosenki wykonywane przez chór.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Playlista jest elementem kampanii marki Pedigree zatytułowanej “The Season of Good Dog”, w ramach której stworzono też serię świątecznych spotów.

PS

Spotify połączyło siły z niemieckim schroniskiem i agencją Silverplan, wpadając na świetny pomysł, w którym właściciele psów szukają idealnego zwierzaka na podstawie gustu muzycznego! Na stronie internetowej schroniska znajdują się psy do adopcji, przy których zaznaczony jest rodzaj muzyki, jaką preferuje dany zwierzak.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij