Anna Lewandowska dołączyła do #TeamHuawei

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Anna Lewandowska dołączyła do #TeamHuawei

Anna Lewandowska dołączyła do #TeamHuawei, grupy influencerów identyfikujących się z marką i używających na co dzień produktów Huawei. Informacja ta została ogłoszona 8 listopada w Warszawie podczas uroczystości w Zamku Ujazdowskim, na której świętowano premierę smartfonów z serii Huawei Mate 20.

Anna Lewandowska, mistrzyni świata i wielokrotna medalistka mistrzostw Europy i Polski w karate tradycyjnym, jedna z najbardziej znanych i cenionych trenerek w Polsce, dietetyczka i przedsiębiorczyni, doskonale wpisuje się w hasło „Make it possible”, które przyświeca marce Huawei. Lewandowska jest założycielką popularnego bloga Healthy Plan by Ann, na którym promuje zdrowy styl życia i aktywność fizyczną. Jest też twórczynią marki Foods by Ann oraz współtwórczynią bloga i sklepu Baby by Ann. Stworzyła aplikację Diet & Training by Ann oraz wydała kilka książek i DVD poświęconych aktywności fizycznej i zdrowej diecie. Jest także prezesem stowarzyszenia Olimpiady Specjalne Polska, w którym wspiera sportowców z niepełnosprawnością intelektualną oraz współwłaścicielem centrum treningowego Healthy Center by Ann. Każdego dnia inspiruje Polaków, udowadniając, że w walce o marzenia kluczowe są wytrwałość, ciężka praca i wiara w siebie.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Team Huawei kojarzy mi się z energetycznymi ludźmi, ludźmi z pasją. Jestem bardzo szczęśliwa, że do niego dołączyłam i będę mogła dzielić się z Wami swoją pasją i energią za sprawą mojego nowego Mate 20 Pro. Nie ukrywam, że często podkradałam telefon Robertowi. Tak naprawdę smartfon to nieodłączna część mojego codziennego życia. Smartfon jest moim podręcznym centrum zarządzania, mobilnym biurem, z jego pomocą zarządzam biznesem i dzielę się moją pasją w kanałach social media. Robię też bardzo dużo zdjęć, więc ważny jest dla mnie dobry aparat, a taki jest właśnie w Mate 20 Pro. Kto mnie zna, ten wie, że zawsze podkradam ładowarki. Z Robertem lubimy się przytulać, a teraz wiem, że także nasze telefony będą się przytulać, ponieważ mogą bezprzewodowo użyczać sobie energii – powiedziała Anna Lewandowska podczas uroczystego ogłoszenia jej współpracy z Huawei.

Kapitanem „drużyny Huawei” jest mąż Anny, Robert Lewandowski, ambasador marki w Polsce. Poza nimi w skład #TeamHuawei wchodzą: Kuba Wojewódzki, jeden z najbardziej znanych dziennikarzy w Polsce; wokalistka i kompozytorka Sarsa; prezenter i dziennikarz Krzysztof „Jankes” Jankowski; modelka Karolina Pisarek; aktorka Marta Wierzbicka; model Jakob Kosel; kucharz Damian Kordas, zwycięzca IV edycji Master Chef; youtuberki Karolina Pielesiak i Natalia Szymaniec, twórczynie kanału Szparagi, a także fotografowie Błażej Jeliński i Michał „WES” Wesołek.

– Anna Lewandowska jest kwintesencją hasła „Make it possible”. To kolejna niezwykła osobowość w naszej drużynie, z imponującym dorobkiem sportowym i z długą listą biznesowych sukcesów. Kobieta pełna pozytywnej energii, prawdziwa w tym, co robi, skupiona na dążeniu do wyznaczonych celów, gotowa na wysiłek, ciężką pracę, a przy tym niezwykle optymistyczna i inspirująca – powiedziała Dorota Haller, dyrektor marketingu, komunikacji i digital w Huawei CBG Polska.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij