3 tysiące kotylionów na niepodległościowym słupie reklamowym

3 tysiące kotylionów na niepodległościowym słupie reklamowym

Nie masz jeszcze kotylionu na Święto Niepodległości? W Warszawie na pl. Unii Lubelskiej na zabytkowym słupie ogłoszeniowym przytwierdzone są biało-czerwone kokardy. Każdy może je wziąć i przypiąć do kurtki czy płaszcza.

fot. E. Lach

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Stojący na pl. Unii Lubelskiej słup ogłoszeniowy w formie walca nakrytego kopułką z szerokim okapem, zakończoną kulą ze skierowanymi w różne strony różnej wielkości trąbkami – jest najstarszym i jednocześnie jedynym w Warszawie. Stoi w tym samym miejscu od końca XIX wieku, tak więc można powiedzieć z dużą pewnością, że w 1918 r. były do niego przyklejane najróżniejsze obwieszczenia związane z odradzeniem się Rzeczypospolitej.

W dniach 9-13.11.2018 słup będzie ozdobiony plakatem z wizerunkiem Kolumny Zygmunta i przytwierdzonymi do niego na magnesy kotylionami, które łatwo odczepić. Przygotowano 3 tysiące kokard. W miarę ubywania będą uzupełniane na bieżąco.

To kolejna niestandardowa realizacja Warexpo dla Miasto Stołeczne Warszawa.

PS

Na warszawskich ulicach stanęły przezroczyste słupy reklamowe, w których umieszczono miniogrody – trawy, bluszcze, paprocie i ozdobne mchy. Można je zobaczyć przy ul. Marszałkowskiej i pl. Trzech Krzyży.

PS2

By podkreślić realistyczną jakość obrazów transmitowanych przez Viasat Nature, stacja stworzyła „żywy” billboard z minikarmnikami dla ptaków.

PS3

W Toruniu na autobusie MZK, jeżdżącym po całym mieście oraz na bilbordach można oglądać niezwykłe prace artystów z Galerii Rusz. W ten sposób twórcy Joanna Górska i Rafał Góralski włączą się w obchody 100-lecia odzyskania niepodległości. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij