Ewa Chodakowska motywuje wielkim muralem w Łodzi

Ewa Chodakowska motywuje wielkim muralem w Łodzi

W ramach akcji „Tak Silna Jak Ja”, w Łodzi na jednej z kamienic przy ulicy Piotrowskiej pojawił się mural z wizerunkiem Ewy Chodakowskiej, która motywuje do działania.

Mural, oprócz wizerunku Ewy Chodakowskiej, przedstawia pięć najlepszych odpowiedzi, które zostały przez nią wybrane spośród kilku tysięcy zgłoszeń w ramach konkursu „Tak Silna Jak Ja”. Jest to wyjątkowa nagroda dla fanek trenerki, które podzieliły się z innymi swoimi bardzo osobistymi, poruszającymi i unikalnymi przemyśleniami na temat wewnętrznej siły.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

„Tak Silna Jak Ja” to akcja, której celem jest przekonanie kobiet, by nie ulegały oszalałej modzie na bycie fit i tym samym porównywały się do innych, tylko akceptowały siebie takimi, jakie są.

– Każda z nas ma inny zestaw możliwości i potrzeb, idealne obrazki z Instagrama nie pokazują prawdy. Polki mają w sobie siłę, którą czerpią z różnych źródeł – mówi Ewa Chodakowska. 

„Moja siła to moje marzenia” – tak brzmi jeden z pięciu wybranych cytatów, które przez cały listopad będą zachęcały przechodniów ulicy Piotrkowskiej do odnalezienia swojej wewnętrznej siły.

Mural będzie czekał na przechodniów przy ul. Piotrkowskiej 114 w Łodzi do końca listopada br.

PS

Zobaczcie inne ciekawe przykłady murali.  

PS2

„Wysokie Obcasy" postanowiły stworzyć niezwykły szlak murali portretujących wyjątkowe kobiety, które zmieniły historię regionu, Polski, a nawet świata. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij