Celinununu: Celine Dion „uwalnia” dzieci od płci

Celinununu: Celine Dion „uwalnia” dzieci od płci

Celinununu to nowy projekt piosenkarki Celine Dion i twórców marki odzieżowej dla dzieci Nununu. Kolekcja zaprojektowana przez artystkę składa się z neutralnych płciowo ubrań dla najmłodszych.

Kolekcja ubrań Celinununu zachęca rodziców do ubierania swoich dzieci w neutralną płciowo odzież. Na próżno szukać tu np. różowych czy niebieskich ubranek, przeznaczonych tylko dla danej płci. Kolekcja składa się z odzieży z różnymi wzorami oraz napisami, które pasują zarówno do chłopców, jak i dziewczynek.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W ramach promocji Celinununu stworzono spot, w którym występuje kanadyjska piosenkarka. Celine Dion włamuje się do jednego ze szpitali, w którym leżą noworodki poubierane w różowe i niebieskie śpioszki. Artystka rozpyla nad nimi pył, w wyniku czego ubrania dzieci zmieniają się na neutralne płciowo.

Jak czytamy na stronie marki, kolekcja Celinununu została stworzona po to, by walczyć ze stereotypami i promować równość płci. Tym samym twórcy projektu zachęcają rodziców, by inspirowali swoje dzieci do tego, by odnajdywały własną indywidualność przez ubiór.

PS

Marks & Spencer wypuścił kolekcję odzieży na jesień-zimę 2018/2019 zaprojektowaną dla niepełnosprawnych dzieci.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij