Coca-Cola na Święta wprowadza nowy smak – cynamonowy

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Coca-Cola na Święta wprowadza nowy smak – cynamonowy

W tym roku z okazji Świąt Coca-Cola zaskakuje nowością smakową – na polskim rynku zadebiutowała właśnie Coca-Cola o smaku cynamonowym. Ta wyjątkowa propozycja dla fanów zimowych smaków będzie dostępna w wariancie zero cukru w pojemnościach 0,5l i 1l.

Coca-Cola od lat zaskakuje konsumentów, szczególnie z okazji Świąt. Były już unikatowe etykiety ze spektakularną kokardą. Były także oryginalne etykiety świecące w ciemności. W tym roku Coca-Cola, marka-symbol wspólnego oczekiwania na Święta, zaskakuje nowością smakową. Od połowy listopada do dotychczas znanego menu przedświątecznego – obok pierników korzennych czy pieczonego jabłka – dołącza limitowana edycja Coca-Cola o smaku cynamonowym. To idealna propozycja pozwalająca umilić oczekiwanie na rodzinne, grudniowe Święta. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Premierowa edycja limitowana stanowi integralny komponent kampanii świątecznej „Podaruj radość #jakMikołaj". Nie zwalniamy tempa – obiecaliśmy konsumentom, że kolejny rok będziemy z nimi w okresie oczekiwania na grudniowe, rodzinne Święta. Nowość smakowa jest zatem prezentem Coca-Cola dla tych, którzy cenią zimowe, aromatyczne smaki – powiedział Damian Podawca, senior brand manager Coca-Cola w Coca-Cola Poland Services.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij