Wawel zdobył nagrodę główną oraz wyróżnienie w konkursie CSR Awards 2018

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Wawel zdobył nagrodę główną oraz wyróżnienie w konkursie CSR Awards 2018

Wawel został dwukrotnie wyróżniony w międzynarodowym konkursie Corporate Social Responsibility Awards 2018, organizowanym przez serwis PR Daily. Pionierski projekt Wawel „Dobre Składniki” zdobył główną nagrodę w kategorii „Brand Activism”.

Projekt „Dobre Składniki”, który otrzymał główną nagrodę w kategorii „Brand Activism” międzynarodowego konkursu Corporate Social Responsibility Awards 2018, jest pionierską inicjatywą podjętą przez markę Wawel z myślą o konsumentach. Celem projektu jest kreowanie trendów i wyznaczanie nowych standardów jakości poprzez pionierskie udoskonalanie receptur słodyczy. Zgodnie z ideą projektu, wszystkie słodycze marki Wawel są pozbawione zbędnych substancji konserwujących, sztucznych aromatów czy barwników.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Jury konkursu, oceniając projekt, doceniło podjęcie dobrowolnego wyzwania, którego efektem jest precedensowa zmiana receptur wyrobów marki oraz współpracę z Radą Ekspertów.

W tegorocznej edycji międzynarodowego konkursu Corporate Social Responsibility Awards, organizowanego przez PR Daily, marka Wawel doceniona została także za akcję społeczno-konsumencką „Serce Rośnie”. Wyróżnienie zostało przyznane w kategorii Corporate-Community or Nonprofit Partnership. Na czym polega? To proste – rejestrując się na www.sercerosnie.com.pl i wpisując kody z opakowań oznaczonych serduszkiem, można pomóc wybranym organizacjom charytatywnym. Trwająca edycja akcji zakończy się w grudniu tego roku.

Pełna lista zwycięzców Corporate Social Responsibility Awards 2018 dostępna na stronie www.prdaily.com/Awards/CSRWinners2018.aspx

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij