Curated by British Vogue: Reserved i brytyjski Vogue tworzą kolekcję sylwestrową

Curated by British Vogue: Reserved i brytyjski Vogue tworzą kolekcję sylwestrową

Brytyjski Vogue i marka Reserved pracują wspólnie nad linią party na Sylwestra 18/19. Współpraca utalentowanego teamu projektantów Reserved ze stylistami jednego z najbardziej eksperckich na świecie tytułów w dziedzinie mody już 6 grudnia trafi do sklepu internetowego marki.

„Curated by British Vogue” to kapsułowa kolekcja Reserved dla kobiet, stanowiąca stylistyczną podróż mocno inspirowaną najgorętszym okresem lat 80-tych ubiegłego wieku i bezpretensjonalnym glamourem „Studio 54”. To kompletna i wyjątkowa kolekcja sylwestrowa. Składa się z dziesięciu elementów, uzupełnionych piętnastoma projektami z kolekcji Reserved Party 2018 wybranymi przez redakcję brytyjskiego Vogue’a.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Jest nam niezmiernie miło ogłosić pierwszą współpracę przy tworzeniu kolekcji pomiędzy brytyjskim wydaniem Vogue'a a Reserved. Nasza współpraca z Reserved jest źródłem nowych, ekscytujących możliwości, a wyjątkowy charakter tej relacji pozwala redakcji brytyjskiego Vogue’a znaleźć się jeszcze bliżej naszych czytelników. Marka Reserved z sukcesem zaznaczyła już swoją obecność na najważniejszej ulicy brytyjskiej stolicy mody i cieszymy się, że możemy przyczynić się do jej rozwoju w Wielkiej Brytanii i poza nią – mówi Vanessa Kingori, wydawca brytyjskiego Vogue'a.

Zdjęcia kolekcji „Curated by British Vogue” dla Reserved ukażą się w styczniowym wydaniu brytyjskiego Vogue w formie advertorialu, który zapowiada tę wyjątkową współpracę.

Kolekcja już 6 grudnia trafi do sklepu internetowego marki oraz dzień później do wybranych salonów stacjonarnych sieci. 

Grafikę wykonała ilustratorka Daiana Ruiz. 

PS

Do swojej jesiennej kampanii marka Reserved zaprosiła polską aktorkę Joannę Kulig i francuską modelkę Jeanne Damas. Pierwszą częścią był spot #ICanBoogie, drugą „Call for dance”, zaś ostatnim rozdziałem „Rendez-vous”

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij