Łukasz Pierzynowski objął nowo utworzone stanowisko Chief Trading Officera w GroupM

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Łukasz Pierzynowski objął nowo utworzone stanowisko Chief Trading Officera w GroupM

Łukasz Pierzynowski objął nowo utworzone stanowisko Chief Trading Officera w polskich strukturach GroupM. Będzie kierował zespołami handlowymi GroupM, należących do niej agencji mediowych (Wavemaker, MediaCom, Mindshare, M/six) oraz produktów digital (plista, Xaxis, mPlatform).

Bezpośrednimi przełożonymi Łukasza Pierzynowskiego będą Neil Hardwick Interim, CEO GroupM w Polsce oraz James Parkinson, GroupM EMEA trading director. Realizacja zadań na tym stanowisku zakłada też ścisłą współpracę z zespołem GroupM EXCO, składającym się z CEO agencji GroupM.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Pierzynowski dotychczas piastował funkcję managing partner trading & commercial w agencji MediaCom. Do objęcia nowej roli w GroupM przygotowywał się od października br. Będzie odpowiedzialny za wszystkie procesy handlowe w grupie.

– Łukasz wiele osiągnął w strukturach MediaComu, a teraz zdobyte umiejętności i doświadczenie będzie rozwijał i wykorzystywał w GroupM. Zadba, aby GroupM stanowiło najlepszą w kategorii platformę negocjacyjną, gwarantującą przewagę konkurencyjną naszym klientom. Łukasza będzie wspierał cały zespół tradingowy GroupM i należących do niej agencji – mówi Neil Hardwick, Interim CEO GroupM w Polsce.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij