Cyfrowy buntownik pokazuje nową twarz - nowa digitalowa kampania Alior Banku

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Cyfrowy buntownik pokazuje nową twarz - nowa digitalowa kampania Alior Banku

26 listopada br. Alior Bank ruszył z nową kampanią digitalową dotyczącą nowej bankowości internetowej i mobilnej. Tym razem bank postawił na mocne kolory i dużą dynamikę, angażując głównie użytkowników mediów społecznościowych.

Rozpoczęta 26 listopada br. kampania Alior Banku dotycząca nowej bankowości internetowej i mobilnej to pierwszy spot z serii. Przedstawia elastyczność nowego systemu, czyli jedną z jego głównych cech zobrazowanych jako gimnastyczka. Krótkie i dynamiczne filmy publikowane będą głównie na Facebooku, Twitterze i Instagramie, zwiększając tym samym zaangażowanie wśród użytkowników mediów społecznościowych.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Agencja PZL, we współpracy z krakowskim studiem Film Poland Productions tym razem postawiła na zupełnie nowe, krótkie formaty z elementem zaskoczenia. Nowa bankowość ma być kojarzona przede wszystkim z wygodą, swobodą i elastycznością, co przedstawiają najnowsze materiały video. Teaser, który pojawił się w sieci jednocześnie z pierwszym spotem z cyklu, sugeruje, że przed internautami jeszcze co najmniej trzy filmy o kolejnych korzyściach nowej bankowości.

Nowa kampania zbiega się w czasie z udostępnieniem w bankowości internetowej i mobilnej  kolejnych funkcji. Użytkownicy systemu Android mogą teraz logować się bezpiecznie za pomocą odcisku palca, tym samym dołączając do użytkowników urządzeń z system iOS, którzy już od dłuższego czasu mogą korzystać z Touch ID i Face ID. Klienci posiadający urządzenie z systemem Android/iOS z odpowiednim czytnikiem mogą bezpiecznie nie tylko logować się do aplikacji, ale również za pomocą biometrii dokonywać autoryzacji przelewów.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij