Kultowy serek z krówką ma swój pomnik w Radomiu

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Kultowy serek z krówką ma swój pomnik w Radomiu

Znany na polskim rynku od 45 lat serek homogenizowany z krówką – symbol Radomia, doczekał się własnej rzeźby w przestrzeni miejskiej.

W listopadzie, w centrum Radomia, pojawiły się małe rzeźby z brązu – symbole, z których słynie miasto. Projekt „Piękniejsze Śródmieście – symbole naszego miasta w formie małej architektury” składa się 14 rzeźb i realizowany był ze środków Budżetu Obywatelskiego Radomia w 2018 roku. Jedną z nich jest rzeźba pudełka serka Rolmlecz. Ogromne uznanie dla najbardziej rozpoznawalnego serka homogenizowanego w Polsce zadecydowało, że to właśnie on stał się jedną z ikon, które możemy oglądać na ulicy Żeromskiego w Radomiu. Serek z krówką produkowany przez Zakład Produkcji Mleczarskiej Rolmlecz znany jest na polskim rynku od 45 lat. Autorem statuetki jest rzeźbiarz z Kielc pan Sławomir Micek. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Wśród rzeźb znaleźć można m.in. maszynę do pisania, maszynę do szycia i buty Sofix.

PS

Marka Ketchup Włocławek stworzyła przestrzeń grillową na bulwarach wiślanych we Włocławku, w której skład wchodzą ławki z wbudowanymi grillami tzw. włocławki.

PS2

Ławki można było ujrzeć w akcjach promocyjnych takich marek jak: Adobe, BMX, FedEx, Coca-Cola, Orange, Ikea, Nokia, KitKat, Pampers i Panasonic. Galeria 55 ciekawych projektów marketingowych z wykorzystaniem ławek

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij