Studiuj Marketing Internetowy i Programowanie Aplikacji Mobilnych na Politechnice Białostockiej

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
EDUKACJA

partnerem merytorycznym działu jest
Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego

Studiuj Marketing Internetowy i Programowanie Aplikacji Mobilnych na Politechnice Białostockiej

Mówisz: branża interactive i nowe technologie - myślisz: Warszawa, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Kraków. Do tej listy czas dodać Białystok. Że za Bugiem i białe niedźwiedzie:)? To nie zmienia faktów. A fakty mówią, że na Wschodzie sporo się w branży IT dzieje.

Konkrety? Działa kilka dużych agencji e-marketingowych, które pracują dla światowych brandów. Są liczące się na rynku firmy technologiczne. Odbywają się cykliczne imprezy branżowe. Rusza Park Naukowo-Technologiczny. A Politechnika Białostocka co roku wypuszcza kolejnych absolwentów kierunków technologicznych, którzy są rozchwytywani przez lokalne, krajowe i zagraniczne firmy.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

I tu do sedna - NowyMarketing.pl i MamStartup.pl objęły patronatem dwa nowe, bardzo aktualne kierunki studiów podyplomowych na Wydziale Informatyki Politechniki Białostockiej: Marketing Internetowy i Programowanie Aplikacji Mobilnych.

Marketing Internetowy

Jedyne studia o tej tematyce w regionie. Współtwórcy programu i wykładowcy to eksperci nowych mediów i praktycy branży e-marketingowej z całej Polski. Pracując na co dzień w agencjach marketingowych i odpowiadając za komunikację online, przekazują słuchaczom wiedzę praktyczną i aktualną.

Do kogo adresowane są studia?

Absolwenci, przyszli i pracownicy działów marketingu, przedsiębiorcy i inne osoby, które chcą zdobyć lub poszerzyć wiedzę związaną z efektywnym wykorzystaniem nowych mediów w komunikacji marketingowej.

Program studiów zawiera:

  • pojęcia związane z marketingiem internetowym, Public Relations, mediami społecznościowymi, biznesem elektronicznym, nowymi mediami,
  • tworzenie strategii komunikacji e-marketingowej,
  • planowanie budżetu,
  • case studies

Cel studiów:

Zdobycie przez słuchaczy aktualnej wiedzy o narzędziach e-marketingowych i sposobach ich zastosowania w praktyce.

Więcej o kierunku

 

Programowanie Aplikacji Mobilnych

Nowy kierunek rocznych studiów podyplomowych dla osób, które chcą spróbować swoich sił w tworzeniu aplikacji na smartfony. Wśród wykładowców praktycy - projektanci aplikacji mobilnych z dużych firm technologicznych.

Do kogo adresowane są studia?

Do informatyków, ale również absolwentów kierunków pokrewnych (matematyka, fizyka, elektronika itp.). Od słuchaczy wymaga się co najmniej średniej znajomości pojęć związanych z programowaniem obiektowym. Pożądana jest również ogólna wiedza na temat podstaw systemów operacyjnych oraz sieci komputerowych. Niezbędne minimum wiedzy do rozpoczęcia tych studiów to styczność z przynajmniej jednym, dowolnym językiem programowania.

Program studiów zawiera:

  • wykłady i zajęcia praktyczne poświęcone nauce programowania aplikacji działających na najpopularniejszych platformach mobilnych: Apple iOS, Google Android i Windows Phone,
  • omówienie zagadnień architektury aplikacji mobilnych, rozwiązań bazodanowych oraz technologii serwerowych i komunikacyjnych,
  • przedstawienie zagadnień implementacji algorytmów z uwzględnieniem ograniczeń i specyfiki platform mobilnych,
  • omówienie tematów projektowania interfejsu użytkownika z uwzględnieniem specyfiki urządzeń mobilnych.

Cel studiów:

Absolwent studiów będzie wszechstronnie przygotowanym programistą aplikacji na platformy mobilne. Umiejętności zdobyte na tym kierunku otwierają możliwości pracy m.in. w firmach technologicznych lub agencjach interaktywnych.

Więcej o kierunku

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij