Disneyowski Biały Królik powraca w spocie zegarków Citizen

Disneyowski Biały Królik powraca w spocie zegarków Citizen

Najnowsza reklama zegarków Citizen „I’m late” to pierwsza odsłona współpracy marki z wytwórnią Disneya. Za przywrócenie do życia postaci Białego Królika z kultowej animacji „Alicja w Krainie Czarów” było odpowiedzialne warszawskie studio Platige Image.

Zespół Platige Image zajął się przygotowaniem modelu królika, jego animacją, renderingiem i kompozycją obrazu. Nad postacią zagubionego w czasie Białego Królika z animacji Disneya z 1951 roku pracował dwa miesiące.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Wyprodukowany w Nowym Jorku i przeznaczony do globalnej emisji spot otwiera ujęcie roztargnionego królika, który ścigając się z czasem, przemierza współczesne nowojorskie ulice. Chce zdążyć na spotkanie z Alicją oraz przedstawienie „Królowej Kier” w Kings Theatre. Niestety spóźnia się dwa razy.

– Bardzo dobrze wspominam każdy etap tej produkcji. Jedna z pierwszoplanowych postaci kultowej disneyowskiej produkcji trafiła w ręce naszego mistrza detalu i znawcy zachowań zwierząt, Bartka Jerczyńskiego. Animacja okazała się kluczem do sukcesu reklamy. Film opowiada się sam. Historii towarzyszy genialny montaż i oryginalna disneyowska muzyka, która jest dopełnieniem świetnie pokolorowanego obrazu autorstwa Piotra Sasima – mówi Piotr Borowski, CG Supervisor w dziale reklamy Platige Image.

Reklama jest dostępna w internecie oraz emitowana w dwóch wersjach, 15’ i 30’, w wybranych telewizjach, m. in. ABC i FOX, a także w kinach należących do grupy Screenvision.

Za kreację spotu odpowiedzialna jest nowojorska agencja Townhouse, a proces postprodukcji skoordynowała Grey Group Poland.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij