Perfumeria Douglas wystartowała ze świąteczną kampanią #believeinangels

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Perfumeria Douglas wystartowała ze świąteczną kampanią #believeinangels

Pod hasłem „#believeinangels” wystartowała kampania świąteczna Perfumerii Douglas, w której gwiazdą spotu telewizyjnego jest znana brytyjska modelka i aktorka Cara Delevigne. Kampania TV obejmuje stacje ogólnopolskie i tematyczne.

Przez cały grudzień kampanię TV wspiera akcja typu roadshow „Believe in Angels”. W wybranych centrach handlowych największych miast Polski na specjalnym stoisku Douglasa będzie można zapakować prezent, wygrawerować życzenia, skorzystać ze specjalnych promocji, a w Złotych Tarasach w Warszawie na zwieńczenie akcji spotkać zaproszone do współpracy gwiazdy i wspólnie z nimi zrobić zakupy.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W social mediach prowadzona jest komunikacji produktowa i wizerunkowa na Facebooku i Instagramie, a z początkiem grudnia startuje chatbot – Doradca Prezentowy Perfumerii Douglas.

Digitalowa odsłona kampanii zakupiona została w modelu programatycznym oraz wsparta działaniami performance’owymi. Przedświąteczny etap kampanii zostanie wzmocniony dodatkowo kampanią radiową.

Za całość działań – planowanie i zakup mediów, eventy, social media, współpracę z influencerami odpowiada Havas Media i wyspecjalizowane unity w ramach Havas Media Group (Socialyse, Havas Sports and Entertainment). Za część kreatywną kampanii ATL i BTL odpowiada agencja Brasil.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij