Marka Beko przedstawia wyjątkowy kalendarz na czterech łapach

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Marka Beko przedstawia wyjątkowy kalendarz na czterech łapach

Aby pomóc tym najbardziej potrzebującym i samotnym szczeniętom, marka Beko stworzyła kalendarz, z którego dochód zostanie przeznaczony na pomoc Fundacji dla szczeniąt Judyta.

Mokry nos i oczy jak węgielki oraz merdający ogon w pakiecie – to najczęściej widzą pracownicy Fundacji dla szczeniąt Judyta, kiedy patrzą na swoich podopiecznych. I chociaż każdy z psów pod ich opieką jest wyjątkowy i niesamowity, to aż trudno uwierzyć, że nikt jeszcze nie dał im domu pełnego miłości i szczęścia. Są wśród nich psy po przejściach i po wypadkach, takie jak mały Fijo, którego Fundacja uratowała po tragicznym pobiciu. Są takie z niepełnosprawnościami, których pracownicy pieszczotliwie nazywają „niepełnosprytkami” i maluchy które dopiero co rozpoczęły przygodę na świecie – niestety od razu samotnie. Fundacja nie przechodzi koło tych psich dzieci obojętnie, a jej pracownicy marzą, aby każdy z maluchów znalazł w końcu prawdziwy dom.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

To właśnie z myślą o nich powstał jedyny w swoim rodzaju, noworoczny kalendarz Beko tworzony we współpracy z Fundacją dla szczeniąt Judyta. Każda złotówka z kalendarza zamienia się w kawałek posłania, miskę karmy czy umówioną wizytę u weterynarza. Kupując ten wyjątkowy zbiór zdjęć psiaków przedstawionych w codziennych sytuacjach możesz bez trudu wyobrazić sobie jak piękne byłoby życie, gdyby w Twoim domu zamieszkał kudłaty przyjaciel. To także prawdziwa gratka dla wielbicieli czworonogów i możliwość wsparcia Fundacji, która na co dzień szuka im kochających rodzin, ale co najważniejsze ratuje ich zdrowie i życie.

W Beko nie zapominamy o tym, że dom to nie tylko ludzie, bo czujemy się odpowiedzialni zarówno za właścicieli zwierząt, jak i same czworonogi. Z Fundacją dla szczeniaków Judyta połączył nas wspólny cel i przekonanie, że każdy pies powinien mieć kochającą rodzinę. To wyjątkowe miejsce nie tylko znajduje domy dla swoich małych podopiecznych, ale bardzo często ratuje ich zdrowie i życie. Fundacja daje im nadzieje na lepsze jutro, a my chcemy być częścią tego ważnego procesu – mówi Michał Grzeliński, Beko Marketing Director East Europe.

Kalendarz stworzony przez Beko zachęca do adopcji psiaków i wsparcia psich maluchów w każdy możliwy sposób. Kalendarz można zakupić poprzez portal Allegro Charytatywni, a cały dochód z jego sprzedaży zostanie przeznaczony na potrzeby Fundacji, w tym na budowę większego domu tymczasowego ze specjalnym oddziałem dla psów niepełnosprawnych – Judytowo.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij