Zostań operatorem łazika kosmicznego w Hypermedia Isobar

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Zostań operatorem łazika kosmicznego w Hypermedia Isobar

W branży reklamowej i nowych technologii, aby zwrócić uwagę trzeba wykazać się kreatywnością. Agencja Hypermedia Isobar zorganizowała w tym celu niecodzienną akcję. Osoby zainteresowane firmą mogą poznać ją od środka za pomocą łazika Isobar Explorer – pojazdu sterowanego zdalnie przez internet.

W dniach 12 - 14 sierpnia osoby odwiedzające stronę isobarexplorer.com mogą wcielić się w rolę operatora łazika Isobar Explorer. Pilot łazika sterując pojazdem z dowolnego miejsca na świecie będzie mógł przyjrzeć się pracy agencji, poznając ludzi i tworzone przez nich projekty, nawiązując kontakt wizualny i głosowy z pracownikami agencji w czasie rzeczywistym.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Bardzo istotny jest w tym projekcie jest szerszy kontekst. Isobar Explorer to innowacyjny projekt HR-owy i przyszłość procesów rekrutacyjnych. Zdalna obecność w potencjalnym miejscu pracy, łatwość z jaką można przyjrzeć się funkcjonowaniu firmy z dowolnego miejsca, możliwość poznania kilku firm w ciągu jednego dnia, prowadzą do przyspieszenia procesu poszukiwania pracy i w rezultacie do zmniejszenia bezrobocia, szczególnie wśród ludzi młodych.

Zanim zaoferujemy pracodawcom „Łazika” w postaci gotowego rozwiązania, chcemy przetestować to rozwiązanie na sobie. Nieustannie szukamy pracowników z szerokimi kompetencjami i umiejętnością łączenia światów offline i online. Takie osoby to ciągle rzadkość, dlatego potrzebowaliśmy niestandardowego rozwiązania, aby zwrócić uwagę najlepszych kandydatów. – mówi Krzysztof Andrzejczak, dyrektor zarządzający, Hypermedia Isobar.

Cała akcja potrwa trzy dni, łazikiem Isobar Explorer będzie można przejechać się w godzinach od 10 do 17. Każdy z odwiedzających stronę isobarexplorer.com ma szansę na trzy minuty przejąć kontrolę nad łazikiem i samodzielnie zwiedzać biuro agencji. Operatorzy pojazdu mogą zagadywać pracowników, a także obserwować ich codzienną pracę, w ten sposób poznając agencję od środka.

Na bieżąco przebieg akcji #IsobarExplorer można śledzić na: facebook.hypermediaisobar.pl/ i twitter.hypermediaisobar.pl/

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij