Rusza rejestracja na InternetBeta 2013

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Rusza rejestracja na InternetBeta 2013

Wszyscy, którzy żywią się marketingiem, nowymi mediami i technologią wiedzą, że obecność na InternetBeta jest obowiązkowa. W tym roku kierunek Rzeszów obieramy 11 września i tam o najważniejszych wydarzeniach w sieci podyskutujemy przez kolejne 3 dni.

12 sierpnia o godz. 10 ruszają zapisy. Rejestracja w promocyjnej cenie potrwa tylko pierwsze 24 godziny!

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Znów będzie interdyscyplinarnie. Znów w jednym miejscu spotkają się psychologowie, znawcy socjologii i nauk politycznych, przedstawicieli agencji interaktywnych, reklamowych, właściciele i zarządzający największymi serwisami, twórcy aplikacji, startupy, inwestorzy i marketerzy. Wraz z Mateuszem Tułeckim nad merytoryką czuwać będzie organizator – Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie oraz współorganizator konferencji – Grupa Unity.

Line-up już teraz wygląda imponująco. Wśród zagranicznych gości pojawi się m.in. Cameran Ashraf, irański aktywista, współzałożyciel Expression Technologies oraz AccessNow – organizacji popularyzujących ideę wolności w Internecie. O tym jak dostosować swój biznes do wymagań rynku, opowie z kolei Olivier Kempkens, twórca Adapt or Die, który pracował dla takich marek jak SAP czy FP. Wielbicieli podróży i dwóch kółek z pewnością ucieszy wystąpienie Frederica Mazelli. Właściciel BlaBlaCar, portalu społecznościowego dla autostopowiczów i kierowców zdradzi, jak stworzył serwis, z którego co miesiąc korzysta ponad 550 000 osób w całej Europie. Kraj nad Wisłą reprezentować będzie m.in. Paweł Tkaczyk, Bartłomiej Gola, Ireneusz Dworzyński, Paweł Sala i Roman Łoziński.

Młode rekiny e-biznesu już teraz powinny obmyślać strategię na Startup Sito. Najlepszego startupowca wybierzemy drugiego dnia konferencji.

Kielnarowa będzie w tym roku prawdziwym “internetowym zagłębiem”. Wszystko dzięki temu, że większość uczestników mieszkać będzie właśnie w tamtejszym hotelu. Intensywny networking za dnia rozpocznie wspólna poranna gimnastyka, a uzupełniać go będą jak zwykle wieczorne imprezy. Do wskoczenia na klubowy parkiet zagrzewać nas będą m.in. Novika i Skubas.

Rejestracja rusza 12 sierpnia o godzinie 10.00. Tylko w tym dniu bilety wraz z noclegiem dostępne będą w promocyjnej cenie. Zapisy i aktualne informacje o wydarzeniu znajdziecie na www.internetbeta.pl.

NowyMarketing jest patronem medialnym wydarzenia.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij