„Sklep Roberta” – Robert Biedroń otworzył sklep internetowy z odzieżą i gadżetami

„Sklep Roberta” – Robert Biedroń otworzył sklep internetowy z odzieżą i gadżetami

Nowy biznes byłego prezydenta Słupska powstał z myślą o osobach, którym bliskie są wartości takie jak wspólnota oparta na solidarności i demokracji.

zdjęcie: twitter.com/RobertBiedron

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Robert Biedroń otworzył swój własny sklep internetowy zatytułowany „Sklep Roberta”. Jak czytamy na stronie, nowy biznes byłego prezydenta Słupska powstał z myślą o osobach, którym bliskie są wartości takie jak wspólnota oparta na solidarności i demokracji oraz progresywne podejście do otaczającego nas świata.

W ofercie sklepu znajdziemy m.in. koszulki, bluzki oraz kubki, na których znajdują się rysunki symbolizujące świeckie państwo, tolerancję i wolne media.

Wszystkie środki zebrane za sprzedaż produktów ze sklepu Roberta Biedronia zostaną przekazane na cele statutowe think tanku polityka założonego w 2014 roku, czyli Fundacji Instytut Myśli Demokratycznej.

Co więcej, jak zapewnia Robert Biedroń, wszystkie produkty wytwarzane są w Polsce, u certyfikowanych producentów, stosujących wyłącznie uczciwe i etyczne praktyki biznesowe. 

PS

Torba z napisem „Première Dame” za 19 euro, kubek z portretem Emmanuela Macrona za 24,90 euro, zegarek z niebiesko-biało-czerwoną bransoletą za 169 euro – od 14 września pamiątki związane z Pałacem Elizejskim i Republiką Francuską można kupować online. Środki zostaną przeznaczone na odnowę Pałacu.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij