Już w najbliższy piątek kina Helios pokażą na żywo monodram Krystyny Jandy

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Już w najbliższy piątek kina Helios pokażą na żywo monodram Krystyny Jandy

Już w piątek, 14 grudnia br. o godzinie 19:30 w kinach Helios będzie można obejrzeć wyjątkową transmisję – monodram Krystyny Jandy „Ucho, gardło, nóż”, grany w warszawskim Teatrze Polonia. Spektakl teatralny będzie pokazywany na żywo na ekranach kin w całym kraju dzięki sieci Helios i #TheMuBa.

Specjalne seanse, podczas których transmitowany będzie spektakl, to wyjątkowa propozycja dla miłośników teatru. Kina Helios zaprezentują „Ucho, gardło, nóż” – kontrowersyjny monodram wyreżyserowany i zagrany przez Krystynę Jandę. Artystka jest także autorką adaptacji teatralnej książki Vedrany Rudan (o tym samym tytule), na której oparty jest spektakl.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Główna bohaterka – Tonka Babić, to kobieta po pięćdziesiątce, która spędza bezsenną noc. Leży w łóżku przy włączonym bez dźwięku telewizorze i – pochłaniając kolejne tabliczki czekolady – opowiada swoje życie. Przeskakuje z miejsca na miejsce. Tragiczne wydarzenia przeplata komicznymi epizodami, rwie narrację, droczy się z ciekawskim widzem-podglądaczem. Jest szczera aż do bólu, nie oszczędza nikogo, ale przede wszystkim nie oszczędza samej siebie.

Transmisja spektaklu w kinach Helios jest możliwa dzięki współpracy sieci z #TheMuBa (theatre-music-ballet) - platformą internetową prezentującą na żywo spektakle teatralne, koncerty i przedstawienia baletowe. To innowacyjny projekt stworzony przez miłośników sztuki: Borysa Szyca, Jarosława Kuźniara oraz Marka Maślankę.

Transmisja w 39 kinach sieci Helios w całej Polsce rozpocznie się o godzinie 19:30, a seans nie będzie poprzedzony blokiem reklamowym. Bilety w cenie 27,50 zł są dostępne online oraz w kasach kin.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij