#Wearetattoo – konkurs dla fanów tatuaży i mediów społecznościowych

#Wearetattoo – konkurs dla fanów tatuaży i mediów społecznościowych

Tatuaż ze słynnym duszkiem Snapchata? Francuska agencja reklamowa ogłosiła konkurs, w którym można wygrać tatuaż nawiązujący do symboli popularnych platform społecznościowych.

Francuski oddział agencji reklamowej We Are Social ogłosił na swoim Instagramie wyjątkowy konkurs skierowany zarówno do fanów tatuaży, jak i mediów społecznościowych. Jedna osoba ma szansę wygrać nietypowy tatuaż nawiązujący do symboli wybranych platform społecznościowych – m.in. Instagrama, Facebooka czy Snapchata.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Zadanie jest bardzo proste – wystarczy pod zdjęciem wybranego przez siebie tatuażu, zamieszczonego na profilu agencji na Instagramie, zostawić w komentarzu hashtag #wearetattoo. Następnie firma wybierze jedną osobę, która otrzyma kupon na zrobienie tatuażu w paryskim studio The Golden Rabbit Tattoo.

Konkurs trwa do 31 grudnia br., zaś zwycięzca zostanie wylosowany 2 stycznia 2019 roku.

Niestety konkurs skierowany jest wyłącznie dla mieszkańców Francji.  

Poniżej wybrane przykłady tatuaży:

PS

Rosyjski oddział Domino’s Pizza przeprowadził akcję, w której za zrobienie tatuażu z logo marki oferował klientom sto sztuk pizzy rocznie przez sto lat.

PS2

Niektóre osoby tatuują sobie imię ukochanej osoby. Gorzej, jeśli nagle dojdzie do rozstania i przyjdzie nam nosić na ciele imię byłego partnera. Brazylijczycy znaleźli sposób, jak zatrzeć nieprzyjemne uczucie związane z noszeniem imienia byłego na ramieniu, jednocześnie pomagając.

PS3

Zdaniem socjologa z Akademii Leona Koźmińskiego, ludzie powoli odchodzą od mody na bycie aktywnym w mediach społecznościowych; zaczyna się moda wręcz przeciwna: na niekorzystanie z tych serwisów.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij